FT
Holandia
Holandia
Anglia
Anglia
1
2
FT
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
Struga
Struga
4
2
FT
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
Egnatia Rrogozhinë
Egnatia Rrogozhinë
1
0
FT
Flora Tallinn
Flora Tallinn
Celje
Celje
0
5
FT
KI Klaksvik
KI Klaksvik
FC Differdange 03
FC Differdange 03
2
0
FT
Rīgas FS
Rīgas FS
Larne
Larne
3
0
FT
Ludogorets
Ludogorets
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
3
1
FT
Ordabasy
Ordabasy
Petrocub
Petrocub
0
0
FT
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
0
0
FT
Velež
Velež
Inter Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes
1
1
FT
Auda
Auda
B36 Torshavn
B36 Torshavn
2
0
FT
Argentyna
Argentyna
Canada
Canada
2
0
FT
Gremio
Gremio
Cruzeiro
Cruzeiro
0
2
FT
Vasco DA Gama
Vasco DA Gama
Corinthians
Corinthians
2
0
02:00
RB Bragantino
RB Bragantino
Internacional
Internacional
-
-
FT
Atletico Paranaense
Atletico Paranaense
Bahia
Bahia
1
3
02:00
Cuiaba
Cuiaba
Juventude
Juventude
-
-
FT
Mirassol
Mirassol
CRB
CRB
1
0
FT
Cianorte
Cianorte
Novo Hamburgo
Novo Hamburgo
1
2
FT
Vissel Kobe
Vissel Kobe
Tokushima Vortis
Tokushima Vortis
2
0
12:00
Cerezo Osaka
Cerezo Osaka
Ventforet Kofu
Ventforet Kofu
1
2
FT
Kashima
Kashima
Fujieda MYFC
Fujieda MYFC
2
1
12:00
Japan Soccer College
Japan Soccer College
Renofa Yamaguchi
Renofa Yamaguchi
-
-
PEN
Yokohama F. Marinos
Yokohama F. Marinos
Mito Hollyhock
Mito Hollyhock
2
2
FT
Kawasaki Frontale
Kawasaki Frontale
Oita Trinita
Oita Trinita
1
3
FT
Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima
Iwaki
Iwaki
4
0
FT
Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka
Ehime FC
Ehime FC
0
2
FT
Shonan Bellmare
Shonan Bellmare
Tokyo Verdy
Tokyo Verdy
1
0
FT
Consadole Sapporo
Consadole Sapporo
Montedio Yamagata
Montedio Yamagata
6
3
FT
Gamba Osaka
Gamba Osaka
Tegevajaro Miyazaki
Tegevajaro Miyazaki
2
1
FT
Kyoto Sanga
Kyoto Sanga
Shimizu S-pulse
Shimizu S-pulse
3
1
12:00
Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol
Tsukuba University
Tsukuba University
2
1
FT
Albirex Niigata
Albirex Niigata
V-varen Nagasaki
V-varen Nagasaki
1
6
FT
Sagan Tosu
Sagan Tosu
Yokohama FC
Yokohama FC
3
1
12:00
FC Tokyo
FC Tokyo
JEF United Chiba
JEF United Chiba
1
2
FT
Chacaritas
Chacaritas
Leones del Norte
Leones del Norte
2
1
FT
9 de Octubre
9 de Octubre
Gualaceo SC
Gualaceo SC
0
0
FT
Manta FC
Manta FC
Guayaquil City FC
Guayaquil City FC
2
2
17:30
JIPPO
JIPPO
JäPS
JäPS
-
-
FT
Vaajakoski
Vaajakoski
KuPS Akatemia
KuPS Akatemia
2
2
FT
Capital
Capital
Lane United
Lane United
2
1
FT
United PDX
United PDX
Tacoma Stars
Tacoma Stars
1
0
FT
Tucson
Tucson
AMSG
AMSG
2
0
FT
Union Macomb
Union Macomb
Flint City Bucks
Flint City Bucks
3
1
FT
Bavarian
Bavarian
RKC
RKC
1
1
FT
Dayton Dutch Lions
Dayton Dutch Lions
Fort Wayne
Fort Wayne
0
1
FT
Toledo Villa
Toledo Villa
Buffalo
Buffalo
3
1
FT
North Carolina II
North Carolina II
SC United Bantams
SC United Bantams
0
1
FT
Patuxent
Patuxent
Lionsbridge
Lionsbridge
1
2
FT
Virginia Marauders
Virginia Marauders
Virginia Beach United
Virginia Beach United
1
6
FT
Black Rock
Black Rock
Boston City
Boston City
0
2
FT
Real Central New Jersey
Real Central New Jersey
Reading United
Reading United
1
6
CANC
Vermont Green
Vermont Green
Boston Bolts
Boston Bolts
-
-
FT
Charlotte Eagles
Charlotte Eagles
Charlotte Independence 2
Charlotte Independence 2
4
2
FT
Christos
Christos
Charlottesville Blues
Charlottesville Blues
2
2
FT
Hudson Valley Hammers
Hudson Valley Hammers
FC Motown II
FC Motown II
2
2
FT
Ironbound
Ironbound
Westchester Flames
Westchester Flames
1
4
FT
Manhattan
Manhattan
Long Island Rough Riders
Long Island Rough Riders
1
1
FT
Southern Soccer Academy
Southern Soccer Academy
Tennessee
Tennessee
1
2
FT
Hill Country Lobos
Hill Country Lobos
Brazos Valley
Brazos Valley
1
3
FT
Tampa Bay United
Tampa Bay United
Pinellas County
Pinellas County
1
3
FT
Sacramento Republic
Sacramento Republic
Seattle Sounders
Seattle Sounders
1
2
FT
Forge
Forge
Toronto FC
Toronto FC
2
1
FT
Ulsan Hyundai FC
Ulsan Hyundai FC
Gwangju FC
Gwangju FC
0
1
FT
Pohang Steelers
Pohang Steelers
Gangwon FC
Gangwon FC
2
0
FT
Jeonbuk Motors
Jeonbuk Motors
Jeju United FC
Jeju United FC
2
1
FT
FC Seoul
FC Seoul
Daejeon Citizen
Daejeon Citizen
2
1
FT
Gaúcho
Gaúcho
Esportivo
Esportivo
0
2
FT
Glória
Glória
Veranópolis
Veranópolis
0
2
FT
Brasil Farroupilha
Brasil Farroupilha
União RS
União RS
0
1
FT
Cruzeiro RS
Cruzeiro RS
Passo Fundo
Passo Fundo
0
2
FT
Inter Santa Maria
Inter Santa Maria
Pelotas
Pelotas
2
2
FT
São Gabriel
São Gabriel
Bagé
Bagé
0
3
FT
Lajeadense
Lajeadense
Aimoré
Aimoré
2
1
FT
Monsoon
Monsoon
Futebol Com Vida
Futebol Com Vida
1
0
20:00
Humaitá
Humaitá
Sport Unión
Sport Unión
-
-
22:15
San Miguel
San Miguel
Deportivo Recoleta
Deportivo Recoleta
-
-
FT
Al-Madina
Al-Madina
Al Hilal
Al Hilal
0
0
FT
Uniao Trabalhadores
Uniao Trabalhadores
Betim
Betim
2
3
FT
North Esporte
North Esporte
Mamoré
Mamoré
0
0
FT
Argentyna W
Argentyna W
Urugwaj W
Urugwaj W
0
2
FT
HNK Rijeka
HNK Rijeka
Nyiregyhaza
Nyiregyhaza
3
1
FT
Guimaraes
Guimaraes
Farense
Farense
6
1
FT
Trabzonspor
Trabzonspor
Szeged 2011
Szeged 2011
2
1
FT
Dinamo Zagrzeb
Dinamo Zagrzeb
CSKA 1948
CSKA 1948
6
2
FT
Weidenhausen
Weidenhausen
Hessen Kassel
Hessen Kassel
1
1
FT
Academica
Academica
Tondela
Tondela
1
3
FT
FC Porto
FC Porto
Chaves
Chaves
4
0
10:30
Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
Vlašim
Vlašim
-
-
FT
SV Lafnitz
SV Lafnitz
Gyirmot SE
Gyirmot SE
1
3
18:00
Al-Arabi SC
Al-Arabi SC
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
-
-
FT
SSVg Velbert
SSVg Velbert
Vfl Bochum
Vfl Bochum
1
5
FT
Sporting Hasselt
Sporting Hasselt
RSC Anderlecht II
RSC Anderlecht II
0
0
FT
Cardiff
Cardiff
Kidderminster Harriers
Kidderminster Harriers
0
1
FT
Dynamo Kyiv
Dynamo Kyiv
SC Paderborn 07
SC Paderborn 07
0
0
FT
Kryvbas KR
Kryvbas KR
BSC Young Boys
BSC Young Boys
2
2
02:00
Novi Pazar
Novi Pazar
Bokelj
Bokelj
-
-
FT
Lusitânia Lourosa
Lusitânia Lourosa
Leixoes
Leixoes
2
2
FT
Pacos Ferreira
Pacos Ferreira
Oliveirense
Oliveirense
1
0
FT
Lokomotiv
Lokomotiv
FK Partizan
FK Partizan
1
1
FT
Warta Poznań
Warta Poznań
Teplice
Teplice
1
4
CANC
Chrobry Głogów
Chrobry Głogów
Lech Poznań II
Lech Poznań II
-
-
FT
OGC Nice
OGC Nice
Lausanne
Lausanne
2
2
FT
Písek
Písek
Dukla Praga
Dukla Praga
0
3
FT
FC Sion
FC Sion
Neuchatel Xamax FC
Neuchatel Xamax FC
0
3
FT
Cham
Cham
FC Luzern
FC Luzern
0
2
FT
FC Winterthur
FC Winterthur
YF Juventus
YF Juventus
5
0
16:00
Brondby
Brondby
Sparta Praga
Sparta Praga
-
-
FT
Zemplín Michalovce
Zemplín Michalovce
Kazincbarcikai
Kazincbarcikai
1
0
02:00
Zlaté Moravce
Zlaté Moravce
AS Trencin
AS Trencin
-
-
FT
Železničar Pančevo
Železničar Pančevo
Istanbul Basaksehir
Istanbul Basaksehir
1
2
FT
Jiskra Domažlice
Jiskra Domažlice
Táborsko
Táborsko
2
1
FT
Optik Rathenow
Optik Rathenow
Hertha BSC II
Hertha BSC II
0
5
FT
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Karviná
Karviná
3
3
18:30
SKU Amstetten
SKU Amstetten
Debreceni VSC
Debreceni VSC
-
-
CANC
East Kilbride
East Kilbride
Annan Athletic
Annan Athletic
-
-
02:00
Grand-Saconnex
Grand-Saconnex
Yverdon Sport
Yverdon Sport
-
-
02:00
Botev Vratsa
Botev Vratsa
Makkabi
Makkabi
-
-
FT
VVV Venlo
VVV Venlo
Jong AZ
Jong AZ
2
1
FT
FC Schalke 04
FC Schalke 04
FC Midtjylland
FC Midtjylland
2
4
CANC
Lechia Gdansk
Lechia Gdansk
Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka Chojnice
-
-
FT
Austria Vienna
Austria Vienna
Bohemians 1905
Bohemians 1905
3
7
FT
Lyngby
Lyngby
Hillerød
Hillerød
0
3
FT
Groningen
Groningen
Dender
Dender
4
4
17:00
SV Horn
SV Horn
Krems
Krems
-
-
FT
Fenerbahce
Fenerbahce
HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split
0
1
FT
Bayreuth
Bayreuth
Carl Zeiss Jena
Carl Zeiss Jena
2
0
FT
Auerbach
Auerbach
Chemnitzer FC
Chemnitzer FC
0
3
FT
Victoria Clarholz
Victoria Clarholz
Arminia Bielefeld
Arminia Bielefeld
0
1
FT
FSV Frankfurt
FSV Frankfurt
Darmstadt 98
Darmstadt 98
1
0
FT
Tatabánya
Tatabánya
BVSC
BVSC
0
1
19:00
Lowick
Lowick
FC Bocholt
FC Bocholt
-
-
FT
GKS Tychy
GKS Tychy
Wiślanie Jaśkowice
Wiślanie Jaśkowice
2
0
FT
Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
2
2
FT
SV Babelsberg 03
SV Babelsberg 03
Hertha Berlin
Hertha Berlin
0
1
FT
Broń Radom
Broń Radom
Star Starachowice
Star Starachowice
2
4
CANC
York
York
Huddersfield
Huddersfield
-
-
FT
Lugano II
Lugano II
Mendrisio
Mendrisio
0
1
FT
Boreham Wood
Boreham Wood
Watford
Watford
0
1
FT
Arsenal Tivat
Arsenal Tivat
Sloga Doboj
Sloga Doboj
1
0
FT
Leek Town
Leek Town
Port Vale
Port Vale
1
0
18:00
Sloboda Uzice
Sloboda Uzice
Zeljeznicar Sarajevo
Zeljeznicar Sarajevo
-
-
FT
Dunfermline
Dunfermline
Dundee
Dundee
0
2
FT
Zagłębie Lubin II
Zagłębie Lubin II
Stilon Gorzów
Stilon Gorzów
4
2
20:45
Celtic
Celtic
Queen's Park
Queen's Park
-
-
FT
Hanácká
Hanácká
Viktoria Otrokovice
Viktoria Otrokovice
1
1
FT
Lokomotiv Sofia
Lokomotiv Sofia
Montana
Montana
-
-
FT
Semendrija 1924
Semendrija 1924
Zemun
Zemun
1
1
02:00
Kryvbas KR
Kryvbas KR
Hebar 1918
Hebar 1918
-
-
FT
Ennepetal
Ennepetal
Sprockhovel
Sprockhovel
1
1
FT
AVS
AVS
Joane
Joane
4
1
CANC
Empor Berlin
Empor Berlin
Lichtenberg
Lichtenberg
-
-
FT
Szentlőrinc SE
Szentlőrinc SE
Kozarmisleny FC
Kozarmisleny FC
1
1
FT
Veszprém
Veszprém
ESMTK
ESMTK
1
1
CANC
Fafe
Fafe
Leixões U23
Leixões U23
-
-
CANC
Debreceni VSC
Debreceni VSC
SKU Amstetten
SKU Amstetten
-
-
FT
Dobrudzha
Dobrudzha
Cherno more II
Cherno more II
3
0
FT
Paksi SE II
Paksi SE II
Kaposvar
Kaposvar
1
2
14:00
Randers FC
Randers FC
Arka Gdynia
Arka Gdynia
-
-
FT
Sparta Praga
Sparta Praga
Brondby
Brondby
2
5
FT
Kelen
Kelen
Szabadkikötő
Szabadkikötő
2
2
FT
Pénzügyőr
Pénzügyőr
Budaörs
Budaörs
0
3
FT
Skalica
Skalica
Slovácko
Slovácko
2
2
FT
Dabas
Dabas
FC Hatvan
FC Hatvan
2
1
FT
Krems
Krems
SV Horn
SV Horn
0
1
CANC
Preussen Munster
Preussen Munster
MSV Duisburg
MSV Duisburg
-
-
FT
Orleans
Orleans
UNFP
UNFP
1
2
CANC
Union Nettetal
Union Nettetal
1.FC Köln
1.FC Köln
-
-
FT
Ammanford AFC
Ammanford AFC
Haverfordwest County AFC
Haverfordwest County AFC
0
3
ABD
FC Nottingen
FC Nottingen
SGV Freiberg
SGV Freiberg
0
0
FT
Dalkeith Thistle
Dalkeith Thistle
Edinburgh City
Edinburgh City
1
2
FT
Peterhead
Peterhead
Aberdeen
Aberdeen
0
4
FT
Queen's Park
Queen's Park
Celtic
Celtic
4
6
FT
Selsey
Selsey
Havant & Wville
Havant & Wville
0
5
FT
Randers FC
Randers FC
Arka Gdynia
Arka Gdynia
2
1
CANC
Cracovia Krakow
Cracovia Krakow
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
-
-
FT
AEK Athens FC
AEK Athens FC
Gent
Gent
2
1
FT
Veres Rivne
Veres Rivne
Polessya
Polessya
1
4
FT
FC Basel 1893
FC Basel 1893
Bellinzona
Bellinzona
4
0
FT
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
TSC Backa Topola
TSC Backa Topola
2
2
FT
Strání
Strání
Viktoria Žižkov
Viktoria Žižkov
0
4
FT
Prostějov
Prostějov
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1
0
FT
Cherno More Varna
Cherno More Varna
Dunav Ruse
Dunav Ruse
4
0
18:00
Empor Glauchau
Empor Glauchau
FSV Zwickau
FSV Zwickau
-
-
FT
Cherno More Varna
Cherno More Varna
Fratria
Fratria
0
1
FT
Genk
Genk
PAOK
PAOK
3
1
02:00
Rapid Wien II
Rapid Wien II
Komárno
Komárno
-
-
FT
Ludwigsfelde
Ludwigsfelde
Luckenwalde
Luckenwalde
1
1
FT
Karpaty
Karpaty
Ahrobiznes Volochysk
Ahrobiznes Volochysk
1
1
FT
SC Braga
SC Braga
Moreirense
Moreirense
0
2
FT
Varnsdorf
Varnsdorf
Slovan Liberec II
Slovan Liberec II
3
1
FT
Grasshoppers
Grasshoppers
Austria Lustenau
Austria Lustenau
2
1
CANC
Táborsko
Táborsko
Znojmo
Znojmo
-
-
CANC
PAOK
PAOK
Genk
Genk
-
-
FT
Crumlin United
Crumlin United
Ballymena United
Ballymena United
1
0
02:00
Istra 1961
Istra 1961
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
-
-
02:00
Guimaraes
Guimaraes
Portimonense
Portimonense
-
-
CANC
PAOK
PAOK
Genk
Genk
-
-
FT
Diefflen
Diefflen
FC 08 Homburg
FC 08 Homburg
0
4
CANC
Eintracht Trier
Eintracht Trier
TuS RW Koblenz
TuS RW Koblenz
-
-
20:30
Ossett United
Ossett United
Huddersfield
Huddersfield
-
-
FT
Flamengo U20
Flamengo U20
Athletico PR U20
Athletico PR U20
0
2
FT
Corinthians U20
Corinthians U20
Bahia U20
Bahia U20
4
2
FT
Fluminense U20
Fluminense U20
Grêmio U20
Grêmio U20
3
0
FT
Goiás U20
Goiás U20
Cruzeiro U20
Cruzeiro U20
4
2
FT
Palmeiras U20
Palmeiras U20
Botafogo U20
Botafogo U20
3
1
FT
América Mineiro U20
América Mineiro U20
Fortaleza U20
Fortaleza U20
1
2
FT
Internacional U20
Internacional U20
Atlético GO U20
Atlético GO U20
3
1
FT
Ceará U20
Ceará U20
Cuiabá U20
Cuiabá U20
1
0
FT
Atlético Mineiro U20
Atlético Mineiro U20
São Paulo U20
São Paulo U20
2
2
FT
Mirassol B
Mirassol B
Grêmio Prudente
Grêmio Prudente
2
2
FT
Pamplemousses
Pamplemousses
Entente Boulet Rouge
Entente Boulet Rouge
5
0
FT
Manila Digger
Manila Digger
Taguig
Taguig
0
3
FT
Sahafi
Sahafi
Mogadishu City
Mogadishu City
0
5
FT
CEAC / Araruama
CEAC / Araruama
Audax Rio
Audax Rio
1
0
FT
Al Hilal Omdurman
Al Hilal Omdurman
ASAS
ASAS
2
0
FT
GOR Mahia
GOR Mahia
Red Arrows
Red Arrows
0
1
FT
New England II
New England II
Huntsville City
Huntsville City
1
2
00:00
Grêmio Anápolis
Grêmio Anápolis
Centro Oeste
Centro Oeste
-
-
FT
Hercílio Luz U20
Hercílio Luz U20
Brusque U20
Brusque U20
3
1
20:00
Criciuma U20
Criciuma U20
Internacional SC U20
Internacional SC U20
-
-
FT
Barra SC U20
Barra SC U20
Chapecoense U20
Chapecoense U20
4
2
FT
Nação U20
Nação U20
Marcilio Dias U20
Marcilio Dias U20
1
3
FT
Figueirense U20
Figueirense U20
Avaí U20
Avaí U20
1
2
FT
JIPPO
JIPPO
JäPS
JäPS
3
2
FT
Kahibah
Kahibah
Belmont Swansea
Belmont Swansea
0
2
FT
Desportiva ES
Desportiva ES
Real Noroeste
Real Noroeste
1
1
FT
Alexandria Reds
Alexandria Reds
Virginia Dream
Virginia Dream
2
3
FT
Steel City
Steel City
Flower City Union
Flower City Union
3
2
FT
Naples United
Naples United
Jacksonville Armada II
Jacksonville Armada II
0
2
FT
Pensacola
Pensacola
Columbus United
Columbus United
1
2
FT
Annapolis Blues
Annapolis Blues
FC Frederick
FC Frederick
5
0
01:00
Hartford City
Hartford City
New Jersey United
New Jersey United
2
2
FT
Appalachian
Appalachian
Charlottetowne Hops
Charlottetowne Hops
2
0
01:00
Duluth
Duluth
Minnesota Twin Stars
Minnesota Twin Stars
2
0
FT
Hickory
Hickory
Apotheos
Apotheos
2
1
FT
Akron City
Akron City
Michigan Rangers
Michigan Rangers
4
2
FT
Kansas City Sol
Kansas City Sol
Des Moines United
Des Moines United
1
5
FT
Sao Paulo Crystal U20
Sao Paulo Crystal U20
Serra Branca U20
Serra Branca U20
1
3
FT
Treze U20
Treze U20
Femar U20
Femar U20
3
2
FT
Grêmio Serrano U20
Grêmio Serrano U20
Queimadense U20
Queimadense U20
2
3
FT
Vanuatu U19
Vanuatu U19
Fiji U19
Fiji U19
1
6