FT
Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
Maribor
Maribor
2
1
FT
IF elfsborg
IF elfsborg
Pafos
Pafos
3
0
FT
Paks
Paks
Corvinul Hunedoara
Corvinul Hunedoara
0
4
FT
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
Zira
Zira
0
1
FT
Wisła Kraków
Wisła Kraków
Llapi
Llapi
2
0
FT
Ružomberok
Ružomberok
FK Tobol Kostanay
FK Tobol Kostanay
5
2
FT
Bala Town
Bala Town
Paide
Paide
1
2
FT
Caernarfon Town
Caernarfon Town
Crusaders FC
Crusaders FC
2
0
FT
Stjarnan
Stjarnan
Linfield
Linfield
2
0
FT
Aktobe
Aktobe
FK Sarajevo
FK Sarajevo
0
1
FT
Bravo
Bravo
GAP Connah S Quay FC
GAP Connah S Quay FC
0
1
FT
FK Liepaja
FK Liepaja
Vikingur Gota
Vikingur Gota
1
1
FT
UNA Strassen
UNA Strassen
KuPS
KuPS
0
0
FT
Floriana
Floriana
Tre Penne
Tre Penne
3
1
FT
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhodino
Milsami Orhei
Milsami Orhei
2
4
FT
Šiauliai
Šiauliai
FC Levadia Tallinn
FC Levadia Tallinn
0
2
FT
La Fiorita
La Fiorita
FC Isloch Minsk R.
FC Isloch Minsk R.
0
1
FT
Tallinna Kalev
Tallinna Kalev
FC Urartu
FC Urartu
1
2
FT
Valur Reykjavik
Valur Reykjavik
Vllaznia Shkodër
Vllaznia Shkodër
2
2
FT
Magpies
Magpies
Derry City
Derry City
2
0
FT
Malisheva
Malisheva
Buducnost Podgorica
Buducnost Podgorica
1
0
FT
Atlètic Club d'Escaldes
Atlètic Club d'Escaldes
F91 Dudelange
F91 Dudelange
0
1
FT
Partizani
Partizani
Marsaxlokk
Marsaxlokk
1
1
FT
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kutaisi
Tirana
Tirana
1
1
FT
Shelbourne
Shelbourne
St Joseph S Fc
St Joseph S Fc
2
1
FT
Artsakh
Artsakh
Shkendija
Shkendija
2
0
FT
Tikveš
Tikveš
Breidablik
Breidablik
3
2
FT
Mornar
Mornar
Dinamo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
2
1
FT
vaasa PS
vaasa PS
FK Zalgiris Vilnius
FK Zalgiris Vilnius
1
2
FT
Urugwaj
Urugwaj
Kolumbia
Kolumbia
0
1
FT
Flamengo
Flamengo
Fortaleza EC
Fortaleza EC
1
2
FT
Palmeiras
Palmeiras
Atletico Goianiense
Atletico Goianiense
3
1
FT
Criciuma
Criciuma
Fluminense
Fluminense
1
1
FT
Keflavik
Keflavik
Grotta
Grotta
2
1
FT
Leiknir R.
Leiknir R.
Fjolnir
Fjolnir
0
1
FT
Grindavik
Grindavik
IR Reykjavik
IR Reykjavik
1
1
FT
El Geish
El Geish
Zamalek SC
Zamalek SC
1
2
FT
UT Cotopaxi
UT Cotopaxi
Cuniburo
Cuniburo
1
1
18:00
MP
MP
KäPa
KäPa
-
-
FT
Futura
Futura
Kiffen
Kiffen
0
1
FT
New Mexico United II
New Mexico United II
Albion Colorado
Albion Colorado
0
2
FT
Project 51O
Project 51O
San Francisco City
San Francisco City
4
3
FT
SF Glens
SF Glens
Academica
Academica
3
1
FT
Oly Town
Oly Town
Midlakes United
Midlakes United
1
1
FT
Monterey Bay II
Monterey Bay II
Marin
Marin
3
2
FT
St. Croix
St. Croix
Thunder Bay Chill
Thunder Bay Chill
1
2
FT
River Light
River Light
Chicago Dutch Lions
Chicago Dutch Lions
3
1
FT
St. Charles
St. Charles
Sueno
Sueno
5
2
FT
Seacoast United Phantoms
Seacoast United Phantoms
Pathfinder
Pathfinder
4
1
FT
Blue Goose
Blue Goose
Louisiana Krewe
Louisiana Krewe
2
3
FT
Little Rock Rangers
Little Rock Rangers
Mississippi Brilla
Mississippi Brilla
2
1
FT
Houston FC
Houston FC
AHFC Royals
AHFC Royals
0
1
03:00
Sporting Kansas City
Sporting Kansas City
FC Dallas
FC Dallas
2
1
FT
Los Angeles FC
Los Angeles FC
New Mexico United
New Mexico United
3
1
FT
Pacific FC
Pacific FC
Vancouver Whitecaps
Vancouver Whitecaps
0
1
FT
Nublense
Nublense
Linares Unido
Linares Unido
5
1
FT
Yassy Turkistan
Yassy Turkistan
Ulytau
Ulytau
1
1
CANC
Khan Tengri
Khan Tengri
Kyran
Kyran
-
-
FT
SD Family
SD Family
Arys
Arys
6
1
FT
Okzhetpes
Okzhetpes
Sport Academy Kairat
Sport Academy Kairat
3
0
00:00
HFX Wanderers FC
HFX Wanderers FC
Pacific FC
Pacific FC
-
-
20:00
24 de Setiembre
24 de Setiembre
12 de Junio VH
12 de Junio VH
-
-
22:15
Olimpia De Ita
Olimpia De Ita
Martin Ledesma
Martin Ledesma
-
-
00:30
Fulgencio Yegros
Fulgencio Yegros
Atlético Tembetary
Atlético Tembetary
-
-
01:15
Trem
Trem
Santos AP
Santos AP
-
-
FT
Talant
Talant
Dordoi Bishkek
Dordoi Bishkek
0
2
FT
Shan United
Shan United
Dagon
Dagon
2
1
FT
Liechtenstein W
Liechtenstein W
Namibia W
Namibia W
1
1
FT
Hong Kong W
Hong Kong W
Indonezja W
Indonezja W
3
2
FT
Tunisia W
Tunisia W
Tanzania W
Tanzania W
0
5
12:00
Bhutan W
Bhutan W
Bangladesz W
Bangladesz W
-
-
FT
Lask Linz
Lask Linz
Galatasaray
Galatasaray
3
2
02:00
Arda Kardzhali
Arda Kardzhali
Drita
Drita
-
-
FT
Kolding IF
Kolding IF
Mafra
Mafra
1
1
CANC
Videoton FC
Videoton FC
Cukaricki
Cukaricki
-
-
FT
Chornomorets
Chornomorets
Real Pharm
Real Pharm
3
3
FT
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
TSC Backa Topola
TSC Backa Topola
0
1
02:00
Novi Pazar
Novi Pazar
Petrovac
Petrovac
-
-
FT
SV Sandhausen
SV Sandhausen
FC Astoria Walldorf
FC Astoria Walldorf
4
1
FT
Kitzbühel
Kitzbühel
Borussia Dortmund II
Borussia Dortmund II
0
7
20:45
Punjab United
Punjab United
Ebbsfleet United
Ebbsfleet United
-
-
FT
Chester
Chester
Stoke City
Stoke City
0
3
FT
Ayr Utd
Ayr Utd
Kilmarnock
Kilmarnock
3
2
FT
Academico Viseu
Academico Viseu
Oxford United
Oxford United
1
0
1'
Grande Riviere Sud Est
Grande Riviere Sud Est
Savanne
Savanne
0
0
FT
Bethlehem Steel
Bethlehem Steel
Chattanooga
Chattanooga
3
1
02:00
Guelph United
Guelph United
Hamilton United
Hamilton United
-
-
FT
Al Ansar
Al Ansar
Al Ahed
Al Ahed
2
1
FT
Peerless
Peerless
Rainbow
Rainbow
1
2
FT
Railway
Railway
George Telegraph
George Telegraph
3
1
FT
Anapolina
Anapolina
Trindade
Trindade
0
1
FT
Tensung
Tensung
RTC
RTC
2
2
FT
MP
MP
KäPa
KäPa
2
6
FT
Atlético Cearense U20
Atlético Cearense U20
Ceará U20
Ceará U20
1
3
PEN
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
Maritimo
Maritimo
1
1
FT
Angostura FC
Angostura FC
Monagas SC
Monagas SC
1
2
FT
Puerto Cabello
Puerto Cabello
Metropolitanos FC
Metropolitanos FC
2
4
PEN
UCV
UCV
Real Esppor Club
Real Esppor Club
0
0
03:15
San Francisco Elite
San Francisco Elite
San Ramon
San Ramon
-
-
FT
Dakota Fusion
Dakota Fusion
Joy
Joy
2
1
FT
Gio's Lions
Gio's Lions
Milwaukee Torrent
Milwaukee Torrent
0
1
FT
Brownsville
Brownsville
Denton Diablos
Denton Diablos
2
3
FT
West Texas
West Texas
Laredo Heat
Laredo Heat
5
1
FT
Tahiti U19
Tahiti U19
Solomon Islands U19
Solomon Islands U19
0
1
FT
Papua New Guinea U19
Papua New Guinea U19
New Zealand U19
New Zealand U19
0
10