FT
Atletico-MG
Atletico-MG
Sao Paulo
Sao Paulo
2
1
FT
Vitoria
Vitoria
Botafogo
Botafogo
0
1
90'
Ponte Preta
Ponte Preta
Mirassol
Mirassol
4
2
90'
Serra Talhada
Serra Talhada
Nova Iguaçu
Nova Iguaçu
1
2
FT
Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF
Rosenborg
Rosenborg
4
1
FT
Throttur Reykjavik
Throttur Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar
IBV Vestmannaeyjar
2
1
FT
IR Reykjavik
IR Reykjavik
Grindavik
Grindavik
3
0
FT
Ægir
Ægir
Reynir
Reynir
1
2
FT
Qingdao Youth Island
Qingdao Youth Island
Hangzhou Greentown
Hangzhou Greentown
5
2
FT
Shijiazhuang Y. J.
Shijiazhuang Y. J.
Wuhan Three Towns
Wuhan Three Towns
1
1
FT
SHANGHAI SIPG
SHANGHAI SIPG
Beijing Guoan
Beijing Guoan
5
1
FT
Chengdu Better City
Chengdu Better City
Tianjin Teda
Tianjin Teda
2
1
12:00
Centenary Stormers
Centenary Stormers
Brisbane Knights
Brisbane Knights
-
-
FT
Sydney II
Sydney II
Blacktown City
Blacktown City
1
2
11:00
Darwin Hearts
Darwin Hearts
Garuda
Garuda
-
-
13:00
Hellenic Athletic
Hellenic Athletic
Uni Azzurri
Uni Azzurri
-
-
FT
South Adelaide Panthers
South Adelaide Panthers
Adelaide United II
Adelaide United II
2
4
FT
Adelaide Comets
Adelaide Comets
Campbelltown City
Campbelltown City
3
3
FT
Dandenong City
Dandenong City
Hume City
Hume City
2
4
FT
Heidelberg United
Heidelberg United
Melbourne Knights
Melbourne Knights
2
0
FT
Al Ahly
Al Ahly
AL Assiouty
AL Assiouty
3
2
FT
Akademiya Konoplev U20
Akademiya Konoplev U20
Baltika U19
Baltika U19
2
0
FT
Strogino U20
Strogino U20
Spartak Moskva U19
Spartak Moskva U19
1
2
FT
Krasnodar U19
Krasnodar U19
UOR №5 U20
UOR №5 U20
3
0
FT
Lokomotiv Moskva U19
Lokomotiv Moskva U19
Rubin Kazan U20
Rubin Kazan U20
2
1
FT
Krylya Sovetov U19
Krylya Sovetov U19
Sochi U20
Sochi U20
1
1
FT
Orenburg U19
Orenburg U19
Nizhny Novgorod U19
Nizhny Novgorod U19
2
2
FT
Chertanovo U20
Chertanovo U20
Ural U20
Ural U20
2
0
FT
Rostov U19
Rostov U19
Zenit U19
Zenit U19
1
1
FT
CSKA Moskva U19
CSKA Moskva U19
Fakel U19
Fakel U19
7
2
FT
Akhmat Grozny U20
Akhmat Grozny U20
Dinamo Moskva U19
Dinamo Moskva U19
1
2
FT
JJK
JJK
VIFK
VIFK
0
0
FT
Atlantis
Atlantis
EPS
EPS
1
1
FT
P-Iirot
P-Iirot
VJS
VJS
2
1
FT
TPV
TPV
EBK
EBK
4
1
FT
Pastoreo
Pastoreo
Resistencia
Resistencia
0
1
90'
Encarnación
Encarnación
Atlético Colegiales
Atlético Colegiales
5
1
90'
Hartford Athletic
Hartford Athletic
Charleston Battery
Charleston Battery
2
2
FT
Flatirons Rush
Flatirons Rush
Utah Avalanche
Utah Avalanche
4
1
03:30
Ogden City
Ogden City
Colorado ISA
Colorado ISA
-
-
FT
Arizona Arsenal
Arizona Arsenal
AMSG
AMSG
0
1
FT
Ventura County Fusion
Ventura County Fusion
Redlands
Redlands
3
0
22:00
Utah United
Utah United
Colorado ISA
Colorado ISA
-
-
00:00
Union Macomb
Union Macomb
Oakland County
Oakland County
-
-
01:00
Ann Arbor
Ann Arbor
Lansing City
Lansing City
-
-
01:00
Wake
Wake
West Virginia Alliance
West Virginia Alliance
-
-
01:00
The Villages
The Villages
Inter Gainesville
Inter Gainesville
-
-
05:00
Mid Isle Mariners
Mid Isle Mariners
WIA
WIA
-
-
FT
Palestino
Palestino
Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
3
1
90'
Deportivo Maldonado
Deportivo Maldonado
Racing Montevideo
Racing Montevideo
1
1
FT
Kuching FA
Kuching FA
Pdrm
Pdrm
2
0
FT
Kedah
Kedah
Kelantan United
Kelantan United
3
0
FT
Union Comercio
Union Comercio
Cultural Santa Rosa
Cultural Santa Rosa
1
1
90'
ADT
ADT
Sporting Cristal
Sporting Cristal
3
1
FT
Farul Constanta
Farul Constanta
Unirea Slobozia
Unirea Slobozia
0
1
FT
AFC Hermannstadt
AFC Hermannstadt
Universitatea Craiova
Universitatea Craiova
0
0
FT
Chuncheon
Chuncheon
Yangpyeong
Yangpyeong
0
3
FT
Hwaseong
Hwaseong
Daejeon Korail
Daejeon Korail
2
2
FT
Kuressaare
Kuressaare
Tammeka
Tammeka
0
0
21:00
Santa Cruz
Santa Cruz
Royal Pari
Royal Pari
-
-
90'
Independiente Petrolero
Independiente Petrolero
Guabirá
Guabirá
0
0
FT
Bohemians
Bohemians
Sligo Rovers
Sligo Rovers
0
2
FT
Dundalk
Dundalk
Drogheda United
Drogheda United
4
1
FT
Galway United
Galway United
Waterford
Waterford
1
0
FT
Cork City
Cork City
Finn Harps
Finn Harps
1
0
FT
Athlone Town
Athlone Town
Longford Town
Longford Town
4
1
FT
Kerry
Kerry
Bray Wanderers
Bray Wanderers
3
3
FT
UCD
UCD
Treaty United
Treaty United
1
1
FT
Wexford
Wexford
Cobh Ramblers
Cobh Ramblers
3
0
FT
Banga
Banga
Hegelmann Litauen
Hegelmann Litauen
2
4
FT
Super Nova
Super Nova
Rīgas FS II
Rīgas FS II
1
0
FT
Tanjong Pagar
Tanjong Pagar
Albirex Niigata S
Albirex Niigata S
2
1
FT
Taraz
Taraz
Zhetisay
Zhetisay
1
1
FT
Kaspiy
Kaspiy
Ekibastuz
Ekibastuz
1
2
14:00
Aktobe Jas
Aktobe Jas
Akzhayik
Akzhayik
-
-
FT
Altay
Altay
Kaisar II
Kaisar II
1
1
FT
Volna
Volna
Shakhter Soligorsk
Shakhter Soligorsk
1
0
FT
NFK Minsk
NFK Minsk
FC Dnepr Mogilev
FC Dnepr Mogilev
0
1
FT
DMedia
DMedia
Bate Borisov
Bate Borisov
-
-
FT
Baranovichi
Baranovichi
Smorgon
Smorgon
0
0
FT
FC Energetik-Bgu Minsk
FC Energetik-Bgu Minsk
FC Slutsk
FC Slutsk
0
3
FT
Slonim
Slonim
Dinamo Brest
Dinamo Brest
0
2
FT
Lida
Lida
FC Vitebsk
FC Vitebsk
0
2
FT
Bumprom
Bumprom
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
-
-
FT
Orsha
Orsha
Arsenal
Arsenal
0
3
FT
Niva
Niva
FC Gomel
FC Gomel
1
3
17:00
MKK-Dnepr
MKK-Dnepr
Naftan
Naftan
2
1
FT
Belshina
Belshina
FC Minsk
FC Minsk
3
1
01:00
Voorwaarts
Voorwaarts
PVV
PVV
-
-
14:00
Kara-Balta
Kara-Balta
OshMU Aldier
OshMU Aldier
-
-
FT
Alay
Alay
Abdish-Ata
Abdish-Ata
0
1
FT
Yadanarbon
Yadanarbon
Sagaing United
Sagaing United
3
2
FT
Leevon / PPK
Leevon / PPK
Grobiņa
Grobiņa
2
1
FT
Birma W
Birma W
Indie W
Indie W
1
1
FT
Belize W
Belize W
Bermuda W
Bermuda W
2
0
90'
Paraguay W
Paraguay W
Chile W
Chile W
1
4
FT
Rosja W
Rosja W
Korea DPR
Korea DPR
0
3
FT
Nikaragua W
Nikaragua W
Panama W
Panama W
2
0
FT
Senegal W
Senegal W
Demokratyczna Republika Konga W
Demokratyczna Republika Konga W
1
0
FT
Milton Keynes Dons
Milton Keynes Dons
Barnet
Barnet
1
2
FT
Inhulets
Inhulets
SK Poltava
SK Poltava
-
-
18:00
Sturm Graz II
Sturm Graz II
Fach-Donaufeld
Fach-Donaufeld
-
-
FT
WSG Wattens
WSG Wattens
SpVgg Greuther Furth
SpVgg Greuther Furth
2
2
FT
Metz
Metz
AS Jeunesse Esch
AS Jeunesse Esch
4
0
18:00
Vizela
Vizela
Trofense
Trofense
-
-
FT
Zelzate
Zelzate
Zulte Waregem
Zulte Waregem
1
2
18:30
Kickers Emden
Kickers Emden
VfL Oldenburg
VfL Oldenburg
-
-
HT
Wiener SC
Wiener SC
First Vienna
First Vienna
0
0
19:00
Buchbach
Buchbach
Ried II
Ried II
-
-
FT
Deggendorf
Deggendorf
Vilzing
Vilzing
0
3
FT
Peterborough
Peterborough
AFC Wimbledon
AFC Wimbledon
0
1
FT
Alemannia Aachen
Alemannia Aachen
Vfl Bochum
Vfl Bochum
0
1
FT
Plymouth
Plymouth
Orlando Pirates
Orlando Pirates
2
2
FT
Benfica Lizbona
Benfica Lizbona
Farense
Farense
5
0
FT
Legia Warszawa
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Widzew Łódź
2
1
02:00
Legia Warszawa
Legia Warszawa
Ironi Tiberias
Ironi Tiberias
-
-
17:00
Talleres Cordoba
Talleres Cordoba
FK Crvena Zvezda
FK Crvena Zvezda
-
-
FT
Lichtenberg
Lichtenberg
Hallescher FC
Hallescher FC
3
2
FT
NK Slaven Belupo
NK Slaven Belupo
Zrinjski
Zrinjski
2
2
FT
Silkeborg
Silkeborg
Vendsyssel FF
Vendsyssel FF
1
4
14:00
St. Pauli II
St. Pauli II
Hertha BSC II
Hertha BSC II
-
-
FT
Lokeren-Temse
Lokeren-Temse
Olympic Charleroi
Olympic Charleroi
-
-
18:30
FC Gutersloh
FC Gutersloh
Erkenschwick
Erkenschwick
-
-
FT
Hamburger SV
Hamburger SV
SV Drochtersen/assel
SV Drochtersen/assel
5
1
CANC
FC Basel 1893
FC Basel 1893
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
-
-
14:00
CSA Steaua Bucureşti
CSA Steaua Bucureşti
Radnicki NIS
Radnicki NIS
-
-
FT
Radnicki 1923
Radnicki 1923
Mladost Lucani
Mladost Lucani
4
0
17:00
Waldhof Mannheim
Waldhof Mannheim
Ujpest
Ujpest
-
-
FT
Plauen
Plauen
Erzgebirge AUE
Erzgebirge AUE
0
4
FT
FC Volendam
FC Volendam
Noordwijk
Noordwijk
5
0
FT
Miedz Legnica
Miedz Legnica
Zaglebie Sosnowiec
Zaglebie Sosnowiec
2
1
02:00
GKS Katowice
GKS Katowice
Raków Częstochowa
Raków Częstochowa
-
-
FT
Raków Częstochowa
Raków Częstochowa
Omonia Nicosia
Omonia Nicosia
2
0
11:00
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
-
-
14:00
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Wisła Puławy
Wisła Puławy
-
-
FT
SC Heerenveen
SC Heerenveen
Almere City FC
Almere City FC
1
0
FT
Caen
Caen
FC Nantes
FC Nantes
0
1
02:00
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
Podbrezová
Podbrezová
-
-
FT
Evesham United
Evesham United
Cheltenham
Cheltenham
0
3
FT
FC Ingolstadt 04
FC Ingolstadt 04
VfR Mannheim
VfR Mannheim
3
1
02:00
Servette FC
Servette FC
Étoile Carouge
Étoile Carouge
-
-
FT
FC Magdeburg
FC Magdeburg
FC Zurich
FC Zurich
4
0
CANC
Odra Opole
Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
-
-
FT
Radomiak Radom
Radomiak Radom
Motor Lublin
Motor Lublin
1
1
02:00
Fortuna Sittard
Fortuna Sittard
SV Elversberg
SV Elversberg
-
-
CANC
Alemannia Aachen
Alemannia Aachen
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund
-
-
FT
Holstein Kiel
Holstein Kiel
Sonderjyske
Sonderjyske
0
0
FT
Stuttgarter Kickers
Stuttgarter Kickers
Freiburg II
Freiburg II
4
1
FT
Raków Częstochowa
Raków Częstochowa
Odra Opole
Odra Opole
1
1
FT
GO Ahead Eagles
GO Ahead Eagles
Union St. Gilloise
Union St. Gilloise
-
-
FT
Slovan Liberec
Slovan Liberec
Puskas Academy
Puskas Academy
1
1
FT
Dunajska Streda
Dunajska Streda
Gyori ETO FC
Gyori ETO FC
2
1
18:00
Leobendorf
Leobendorf
SKN ST. Polten
SKN ST. Polten
-
-
02:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
-
-
18:00
Tillmitsch
Tillmitsch
SV Kapfenberg
SV Kapfenberg
-
-
FT
Preston
Preston
Lincoln
Lincoln
0
1
FT
Matlock Town
Matlock Town
Derby
Derby
0
3
FT
Roda
Roda
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
1
0
FT
Plzen
Plzen
FC Copenhagen
FC Copenhagen
3
2
FT
Lokomotive Leipzig
Lokomotive Leipzig
Hamburger SV II
Hamburger SV II
2
0
FT
FSV Mainz 05
FSV Mainz 05
Basara Mainz
Basara Mainz
8
0
90'
Stade Brestois 29
Stade Brestois 29
Avranches
Avranches
2
0
FT
Pardubice
Pardubice
Chrudim
Chrudim
0
0
45'
Admira Wacker
Admira Wacker
FC BW Linz
FC BW Linz
0
0
FT
Floridsdorfer AC
Floridsdorfer AC
Líšeň
Líšeň
1
1
FT
Lippstadt 08
Lippstadt 08
VfB Oldenburg
VfB Oldenburg
1
1
18:30
Bayern Monachium II
Bayern Monachium II
SpVgg Unterhaching
SpVgg Unterhaching
-
-
18:30
Viktoria Aschaffenburg
Viktoria Aschaffenburg
TSV Steinbach
TSV Steinbach
-
-
FT
Kickers Offenbach
Kickers Offenbach
Rot-Weiß Walldorf
Rot-Weiß Walldorf
6
0
19:00
Voitsberg
Voitsberg
Deutschlandsberger SC
Deutschlandsberger SC
-
-
FT
Eintracht Rheine
Eintracht Rheine
Sportfreunde Lotte
Sportfreunde Lotte
1
0
FT
FC WIL 1900
FC WIL 1900
Cham
Cham
0
0
FT
AFC Fylde
AFC Fylde
Blackpool
Blackpool
3
1
FT
Weston-super-Mare
Weston-super-Mare
Exeter City
Exeter City
1
1
FT
Academica
Academica
União de Leiria
União de Leiria
0
0
FT
RC Lens
RC Lens
RED Star FC 93
RED Star FC 93
6
0
12:00
Lechia Gdansk
Lechia Gdansk
Wisla Plock
Wisla Plock
-
-
18:00
Slavia Sofia
Slavia Sofia
Sportist Svoge
Sportist Svoge
-
-
15:00
FC Utrecht
FC Utrecht
St. Truiden
St. Truiden
-
-
16:30
Dynamo
Dynamo
Spartak Moscow
Spartak Moscow
-
-
FT
Fortuna Dusseldorf
Fortuna Dusseldorf
Diosgyori VTK
Diosgyori VTK
4
0
18:30
Empoli
Empoli
Calcio Castelfiorentino
Calcio Castelfiorentino
-
-
FT
Górnik Łęczna
Górnik Łęczna
Wieczysta Kraków
Wieczysta Kraków
1
1
FT
Ruch Chorzów
Ruch Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
0
3
02:00
Pogoń Siedlce
Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków
Znicz Pruszków
-
-
90'
San Antonio Unido
San Antonio Unido
Concón National
Concón National
3
2
FT
Santos U20
Santos U20
RB Bragantino U20
RB Bragantino U20
2
2
FT
Eastern Suburbs
Eastern Suburbs
Logan Lightning
Logan Lightning
3
2
FT
West Torrens Birkalla
West Torrens Birkalla
Adelaide Blue Eagles
Adelaide Blue Eagles
3
2
FT
Langwarrin
Langwarrin
Bulleen Lions
Bulleen Lions
4
2
FT
Werribee City
Werribee City
Western United II
Western United II
0
2
FT
Brunswick City
Brunswick City
Melbourne Victory II
Melbourne Victory II
3
2
14:30
Raadsan
Raadsan
Gaadiidka
Gaadiidka
-
-
FT
Coastal Union
Coastal Union
JKU
JKU
0
2
FT
Hay Al Wadi
Hay Al Wadi
Dekedaha
Dekedaha
2
1
FT
SC Villa
SC Villa
Singida Fountain Gate
Singida Fountain Gate
3
1
FT
APR
APR
EL Merriekh Bentiu
EL Merriekh Bentiu
1
0
FT
Houston Dynamo FC II
Houston Dynamo FC II
Austin II
Austin II
2
0
01:00
Simcoe County Rovers
Simcoe County Rovers
Sigma
Sigma
-
-
FT
Carlos Renaux
Carlos Renaux
Metropolitano
Metropolitano
3
1
09:15
North Wellington
North Wellington
Island Bay United
Island Bay United
-
-
FT
Club America U23
Club America U23
Queretaro U23
Queretaro U23
3
1
PEN
Atlas U23
Atlas U23
Tigres UANL U23
Tigres UANL U23
4
4
FT
Mazatlan FC U23
Mazatlan FC U23
Atlético San Luis U23
Atlético San Luis U23
3
1
90'
Club Tijuana U23
Club Tijuana U23
Guadalajara U23
Guadalajara U23
1
0
FT
Calcutta Police
Calcutta Police
Kalighat Club
Kalighat Club
2
1
FT
Police
Police
Eastern Railway
Eastern Railway
0
0
FT
Tollygunge Agragami
Tollygunge Agragami
Bhawanipore
Bhawanipore
1
3
FT
Kazachstan W
Kazachstan W
Rumunia W
Rumunia W
0
3
FT
Wyspy Owcze W
Wyspy Owcze W
Montenegro W
Montenegro W
2
1
FT
Armenia W
Armenia W
Bulgaria W
Bulgaria W
1
3
FT
Finlandia W
Finlandia W
Norwegia W
Norwegia W
1
1
FT
Czechy W
Czechy W
Hiszpania W
Hiszpania W
2
1
FT
Austria W
Austria W
Polska W
Polska W
3
1
FT
Azerbejdżan W
Azerbejdżan W
Węgry W
Węgry W
0
5
FT
Kosowo W
Kosowo W
Ukraina W
Ukraina W
0
4
FT
Gruzja W
Gruzja W
Białoruś W
Białoruś W
0
2
FT
Islandia W
Islandia W
Niemcy W
Niemcy W
3
0
FT
Słowacja W
Słowacja W
Szkocja W
Szkocja W
0
2
FT
Bosnia-Herzegovina W
Bosnia-Herzegovina W
Portugal W
Portugal W
0
0
FT
Cypr W
Cypr W
Litwa W
Litwa W
1
2
FT
North Macedonia
North Macedonia
Litwa W
Litwa W
1
2
FT
Mołdawia W
Mołdawia W
Słowenia W
Słowenia W
0
5
FT
Grecja W
Grecja W
Andora W
Andora W
6
0
FT
Turcja W
Turcja W
Szwajcaria W
Szwajcaria W
0
2
FT
Malta W
Malta W
Irlandia Północna W
Irlandia Północna W
0
2
FT
Luksemburg W
Luksemburg W
Estonia W
Estonia W
1
1
FT
Belgia W
Belgia W
Dania W
Dania W
0
3
FT
Serbia W
Serbia W
Izrael W
Izrael W
1
0
FT
Chorwacja W
Chorwacja W
Walia W
Walia W
0
3
FT
Holandia W
Holandia W
Włochy W
Włochy W
0
0
FT
Anglia W
Anglia W
Republic of Ireland
Republic of Ireland
2
0
FT
Francja W
Francja W
Szwecja W
Szwecja W
2
1
FT
Olympia Warriors
Olympia Warriors
Hobart City
Hobart City
-
-
FT
Clarence Zebras II
Clarence Zebras II
University of Tasmania
University of Tasmania
-
-
FT
Minas Boca U20
Minas Boca U20
Coimbra U20
Coimbra U20
1
1
FT
XV de Novembro U20
XV de Novembro U20
Athletic Club MG U20
Athletic Club MG U20
-
-
FT
Crato U20
Crato U20
Icasa U20
Icasa U20
1
3
FT
CA Cearense U20
CA Cearense U20
Santa Cruz CE U20
Santa Cruz CE U20
0
1
21:00
Itapipoca U20
Itapipoca U20
Ferroviario U20
Ferroviario U20
-
-
FT
Horizonte U20
Horizonte U20
Pacatuba U20
Pacatuba U20
3
1
02:00
Colorado Storm
Colorado Storm
Detroit City W
Detroit City W
-
-
02:00
NC Courage II
NC Courage II
Tennessee SC
Tennessee SC
-
-
04:00
New Caledonia U19
New Caledonia U19
Samoa U19
Samoa U19
-
-