Viaplay

ViaPlay - w jaki sposób skorzystać z transmisji? Oferta ViaPlay, pakiet sportowy. Transmisje za darmo ViaPlay to platforma internetowa, która na początku sierpnia 2021 roku pojawiła się na polskim rynku. Daje ona możliwość oglądania transmisji sportowych z wielu dyscyplin. Jaka jest oferta platformy, ile należy zapłacić, by móc z niej skorzystać? Jakie są pakiety? ViaPlay oferuje darmowy kod, dzięki któremu możliwe jest skorzystanie ze streamingu przez 30 dni na żywo.

W jaki sposób oglądać mecze na ViaPlay?

Platforma ViaPlay daje możliwość oglądania nie tylko transmisji ze sportu, ale także seriali, bajek dla dzieci i wielu innych. Oczywiście nie jest to platforma darmowa, należy wykupić konkretny pakiet i opłacić go, by móc z niej skorzystać. Można z niej skorzystać jednak tylko i wyłącznie przez Internet, bądź pobierając aplikację na telefon.

Sposoby na oglądanie ViaPlay na komputerze

Skorzystanie z oferty platformy streamingowej ViaPlay możliwe jest na komputerze, ale także na laptopie. Wystarczy tylko wejść pod konkretny adres, zalogować się do swojego konta i dokonać wyboru spośród wielu możliwości. Oczywiście dotyczy to osób, które mają już wykupiony pakiet.

ViaPlay przez aplikację

Jeśli są osoby, które nie lubią oglądać meczów, czy filmów poprzez komputer, to wówczas możliwe jest skorzystanie z opcji pobrania aplikacji mobilnej i w taki sposób korzystania z platformy. Urządzeń, z których można korzystać jest bardzo dużo. Są to między innymi smartfony z oprogramowaniem Android bądź iOS. Urządzenia z systemem Apple, ale także na telewizorach, które posiadają Smart TV, Android TV. Dla graczy dobrą opcją jest to, że ViaPlay może być wykorzystane również na konsolach do gier. Są to XboxOne, jak i PlayStation 4.

Oglądanie w ViaPlay za darmo. Czy dostępny jest darmowy kod?

Aktualnie skorzystanie ze specjalnego kodu nie jest możliwe. Na początku działalności ViaPlay w Polsce taka opcja była możliwa. Zatem korzystanie z platformy jest na ten moment możliwe tylko po wykupieniu pakietu.

Inne sposoby na darmowe oglądanie

Pod koniec 2021 roku oglądanie platformy ViaPlay było możliwe za darmo również przez kanał UPC, który dawał możliwość oglądania przez 30 dni za darmo. Niestety taka opcja na ten moment nie istnieje.

Ile kosztuje wykupienie pakietu w ViaPlay?

Tak naprawdę wybór pakietów w ViaPlay jest bardzo nieduży, ponieważ platforma posiada tylko jeden, który daje możliwość skorzystania w pełni z całej oferty. Transmisje na żywo ze spotkań piłki nożnej, innych sportów, a także filmów, seriali i bajek dla dzieci. Wszystko to znajduje się razem za cenę raptem 34 PLN. Daje to możliwość dostępu na cały miesiąc. Opłatę można wnieść między innymi za pomocą karty płatniczej.

Jakie sporty znajdują się w pakiecie ViaPlay?

Od samego początku istnienia ViaPlay w naszym kraju wiadome było, że wiele lig piłkarskich, a także innych dyscyplin sportowych swoją działalność przenosi właśnie na tę platformę. Ta lista z czasem zaczęła się powiększać. Dzięki temu można powiedzieć, że na ten moment lista dostępnych wydarzeń sportowych jest dosyć długa i naprawdę imponująca.

Co zatem znajduje się w ofercie?

Na samym początku były to transmisje przede wszystkim z niemieckiej Bundesligi, a także europejskich pucharów. Mowa tutaj o Lidze Europy, a także Lidze Konferencji. W ofercie znajdowały się spotkania piłki ręcznej, czy też rugby, a także NHL. Jakiś czas później doszły również gale KSW. Od obecnego sezonu w ofercie znajduje się także angielska Premier League, zaś od najbliższego sezonu będzie to także Formuła 1. Z każdą z wymienionych lig platforma ma podpisaną umowę na czas określony.

Czy można korzystać z ViaPlay poza Polską?

Istotne jest to, że wykupując pakiet platformy ViaPlay użytkownik nie musi być na terenie naszego kraju, ponieważ może z niej korzystać będąc w każdym z państw Unii Europejskiej.

Filmy i seriale

Dla miłośników filmów i seriali platforma przygotowała bardzo ciekawą i szeroką ofertę. Z tej mogą skorzystać również dzieci, dla których istnieje wiele bajek.
Update cookies preferences