O Nas

Offside.pl to serwis w całości poświęcony piłce nożnej. Skupiamy się na najlepszych ligach europejskich oraz reprezentacjach narodowych. Naszym priorytetem są wydarzenia z boisk Ekstraklasy, Premier League, Serie A, La Liga, europejskich pucharów oraz mecze reprezentacji Polski.

Wiadomości piłkarskie

Offside.pl to serwis stworzony przez pasjonatów piłki nożnej. U nas znajdziecie wszelakie informacje na temat najlepszych lig na świecie, nie zapominając o polskiej Ekstraklasie czy reprezentacji.

Transmisje meczów piłkarskich

Nie każdy kibic ma możliwość obejrzenia meczu na stadionie. U nas znajdziesz gdzie można obejrzeć dany mecz. Linkujemy tylko to legalnych i sprawdzonych źródeł.

Historia serwisu

Tworzyliśmy m.in. serwisy fcbarcelona.pl, fcbarcelona.com.pl, barca.pl czy ronaldinho.pl. W internecie tworzymy od ponad 20 lat. Zaczynaliśmy od tworzenia serwisów o zespołach muzycznych, jednak to sport był i nadal jest naszą największą pasją. Byliśmy na EURO 2012, które rozegrywało się na polskich i ukraińskich stadionach. Nasi wysłannicy byli na rozpoczęciu Mistrzostw Europy w Warszawie, nie zabrakło naszej redakcji na meczu we Wrocławiu. Piłka Nożna to nasza pasja, a pasję chcemy przelać na papier i w postacie zdjęć.

Reklama:
Jesteś zainteresowany reklamą na naszych stronach? Prosimy o kontakt: kontakt@offside.pl