Liverpool rozważa transfer Jarroda Bowena z West Hamu

Grafika Offside.pl

cowardlion / depositphotos.com

Opublikowano: 22.04.2026, 05:41

Aktualizacja: 22.04.2026, 05:48

Liverpool rozważa pozyskanie Jarroda Bowena z West Hamu. Angielski skrzydłowy może stać się kluczowym celem The Reds w letnim oknie transferowym, zwłaszcza jeśli West Ham spadnie z Premier League.

29-letni Bowen, mimo że nie mieści się w tradycyjnych ramach wiekowych preferowanych przez Liverpool, może być wyjątkowym wyjątkiem. W sezonie 2025/2026 w Premier League zdobył 8 goli i zaliczył 8 asyst w 32 meczach, co czyni go atrakcyjnym nabytkiem dla klubu z Anfield. West Ham, znajdujący się dwa punkty nad strefą spadkową, może być zmuszony do rozstania z kluczowymi zawodnikami, jeśli nie poprawi swojej sytuacji w lidze.

W kontekście odejścia Mohameda Salaha pod koniec sezonu 2026, Liverpool przygotowuje listę potencjalnych następców. Choć Bowen ma kontrakt z West Hamem do 2030 roku, transfer Yan Diomande otrzymał już zielone światło jako możliwy zastępca Salaha. Czy Bowen zawita na Anfield? Sporo zależy od ligi, w której West Ham zakończy sezon.

Źródło: CaughtOffside

Komentarze (0)

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Zaloguj się

Podobne wiadomości

Wszystkie artykuły

Ostatnie wiadomości