21:00
Hiszpania
Hiszpania
Anglia
Anglia
-
-
PEN
Canada
Canada
Urugwaj
Urugwaj
-
-
21:00
Vila Nova
Vila Nova
Avai
Avai
-
-
23:30
Chapecoense-sc
Chapecoense-sc
Brusque
Brusque
-
-
00:00
CSA
CSA
Floresta
Floresta
-
-
00:00
Nautico Recife
Nautico Recife
Figueirense
Figueirense
-
-
21:30
Volta Redonda
Volta Redonda
São Bernardo
São Bernardo
-
-
21:00
Trem
Trem
Porto Velho
Porto Velho
-
-
22:00
Fluminense PI
Fluminense PI
Águia de Marabá
Águia de Marabá
-
-
21:00
Cametá
Cametá
Tocantinópolis
Tocantinópolis
-
-
21:00
Moto Club
Moto Club
Altos
Altos
-
-
21:00
Sousa
Sousa
Treze
Treze
-
-
20:00
Maracanã
Maracanã
Potiguar Mossoró
Potiguar Mossoró
-
-
21:00
CSE
CSE
AO Itabaiana
AO Itabaiana
-
-
20:30
Brasiliense
Brasiliense
CRAC
CRAC
-
-
30'
Itabuna
Itabuna
Ipatinga
Ipatinga
0
0
21:00
Democrata SL
Democrata SL
Audax Rio
Audax Rio
-
-
29'
Maringá
Maringá
Água Santa
Água Santa
2
0
4'
Avenida
Avenida
Hercílio Luz
Hercílio Luz
0
0
22:00
Concórdia
Concórdia
Novo Hamburgo
Novo Hamburgo
-
-
21:00
Barra
Barra
Brasil DE Pelotas
Brasil DE Pelotas
-
-
FT
Tokyo Verdy
Tokyo Verdy
Machida Zelvia
Machida Zelvia
0
1
FT
Nagoya Grampus
Nagoya Grampus
Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol
2
1
FT
Kyoto Sanga
Kyoto Sanga
Urawa
Urawa
0
0
FT
Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka
1
0
FT
Kawasaki Frontale
Kawasaki Frontale
Cerezo Osaka
Cerezo Osaka
1
1
FT
Shonan Bellmare
Shonan Bellmare
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata
5
0
FT
Sagan Tosu
Sagan Tosu
Gamba Osaka
Gamba Osaka
0
2
FT
Yokohama F. Marinos
Yokohama F. Marinos
Kashima
Kashima
4
1
FT
Blaublitz Akita
Blaublitz Akita
Renofa Yamaguchi
Renofa Yamaguchi
1
0
FT
Mito Hollyhock
Mito Hollyhock
Yokohama FC
Yokohama FC
2
2
FT
Ventforet Kofu
Ventforet Kofu
V-varen Nagasaki
V-varen Nagasaki
2
2
FT
Montedio Yamagata
Montedio Yamagata
Iwaki
Iwaki
1
2
FT
Tochigi SC
Tochigi SC
Fagiano Okayama
Fagiano Okayama
1
1
FT
JEF United Chiba
JEF United Chiba
Roasso Kumamoto
Roasso Kumamoto
0
2
FT
Tokushima Vortis
Tokushima Vortis
Vegalta Sendai
Vegalta Sendai
2
0
FT
Oita Trinita
Oita Trinita
Shimizu S-pulse
Shimizu S-pulse
0
2
FT
Matsumoto Yamaga
Matsumoto Yamaga
Osaka
Osaka
2
0
FT
Kitakyushu
Kitakyushu
Tegevajaro Miyazaki
Tegevajaro Miyazaki
1
0
FT
Imabari
Imabari
Kanazawa
Kanazawa
3
0
FT
Djurgardens IF
Djurgardens IF
IFK Varnamo
IFK Varnamo
1
0
02:00
Hammarby FF
Hammarby FF
IFK Goteborg
IFK Goteborg
-
-
FT
BK Hacken
BK Hacken
IF elfsborg
IF elfsborg
3
5
02:00
Halmstad
Halmstad
AIK stockholm
AIK stockholm
-
-
FT
Sirius
Sirius
Gais
Gais
0
0
FT
kalmar FF
kalmar FF
IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna
0
1
FT
Mjallby AIF
Mjallby AIF
Malmo FF
Malmo FF
2
0
FT
Vasteras SK FK
Vasteras SK FK
IFK Norrkoping
IFK Norrkoping
2
1
02:00
Ciudad de Bolívar
Ciudad de Bolívar
Estudiantes S.l.
Estudiantes S.l.
-
-
02:00
Huracan Las Heras
Huracan Las Heras
Atenas
Atenas
-
-
02:00
Gimnasia Concepción
Gimnasia Concepción
Def. de Pronunciamiento
Def. de Pronunciamiento
-
-
FT
Independiente De Chivilcoy
Independiente De Chivilcoy
9 de Julio Rafaela
9 de Julio Rafaela
-
-
2'
Douglas Haig
Douglas Haig
Sportivo Las Parejas
Sportivo Las Parejas
0
0
02:00
Sportivo Belgrano
Sportivo Belgrano
Defensores de Belgrano VR
Defensores de Belgrano VR
-
-
02:00
Juventud Antoniana
Juventud Antoniana
Sol de América
Sol de América
-
-
02:00
Sarmiento Resistencia
Sarmiento Resistencia
Union Sunchales
Union Sunchales
-
-
02:00
San Martin Formosa
San Martin Formosa
Boca Unidos
Boca Unidos
-
-
02:00
Sarmiento de La Banda
Sarmiento de La Banda
Central Norte
Central Norte
-
-
AWD
Santamarina
Santamarina
Sansinena
Sansinena
-
-
02:00
Villa Mitre
Villa Mitre
Circulo Deportivo
Circulo Deportivo
-
-
02:00
Germinal de Rawson
Germinal de Rawson
Deportivo Rincon
Deportivo Rincon
-
-
1'
Sol de Mayo
Sol de Mayo
Cipolletti
Cipolletti
0
0
02:00
Kimberley Mar del Plata
Kimberley Mar del Plata
Olimpo Bahia Blanca
Olimpo Bahia Blanca
-
-
02:00
San Martín Mendoza
San Martín Mendoza
Ferro Carril Oeste LP
Ferro Carril Oeste LP
-
-
02:00
Deportivo Camioneros
Deportivo Camioneros
Argentino Monte Maíz
Argentino Monte Maíz
-
-
02:00
Juventud Unida Univ.
Juventud Unida Univ.
Gutiérrez
Gutiérrez
-
-
FT
Yanbian Longding
Yanbian Longding
Wuxi Wugou
Wuxi Wugou
1
1
FT
Shenyang Urban
Shenyang Urban
Guangxi Baoyun
Guangxi Baoyun
2
1
FT
Hebei Kungfu
Hebei Kungfu
Guangzhou Evergrande FC
Guangzhou Evergrande FC
1
0
FT
Dongguan United
Dongguan United
Qingdao Red Lions
Qingdao Red Lions
1
1
FT
Tuggeranong United
Tuggeranong United
O'Connor Knights
O'Connor Knights
1
2
FT
Canberra FC
Canberra FC
Cooma Tigers FC
Cooma Tigers FC
3
1
09:15
Univ. Queensland
Univ. Queensland
Mt Gravatt
Mt Gravatt
-
-
FT
Rockdale City Suns
Rockdale City Suns
Sydney United
Sydney United
4
0
FT
St. Albans Saints
St. Albans Saints
Altona Magic
Altona Magic
3
2
FT
Enisey
Enisey
KAMAZ
KAMAZ
2
1
FT
Ural
Ural
FC Sochi
FC Sochi
2
0
FT
Shinnik Yaroslavl
Shinnik Yaroslavl
Rotor Volgograd
Rotor Volgograd
0
1
FT
FK Neftekhimik
FK Neftekhimik
Tyumen
Tyumen
3
0
FT
Torpedo Moskva
Torpedo Moskva
Ska-khabarovsk
Ska-khabarovsk
4
0
74'
Rodina Moskva
Rodina Moskva
Baltika
Baltika
0
0
47'
Chayka
Chayka
FK Sokol Saratov
FK Sokol Saratov
0
0
14:00
IF Gnistan
IF Gnistan
IFK Mariehamn
IFK Mariehamn
-
-
FT
EIF
EIF
Inter Turku
Inter Turku
0
7
FT
FC Lahti
FC Lahti
AC oulu
AC oulu
1
2
17:00
FF Jaro
FF Jaro
Kooteepee
Kooteepee
-
-
FT
Klubi-04
Klubi-04
Rops
Rops
3
0
FT
Martin Ledesma
Martin Ledesma
Club Sp. San Lorenzo
Club Sp. San Lorenzo
0
1
FT
12 de Junio VH
12 de Junio VH
Rubio NU
Rubio NU
0
0
FT
Austin
Austin
Seattle Sounders
Seattle Sounders
0
0
FT
Chicago Fire
Chicago Fire
New York City FC
New York City FC
-
-
FT
FC Dallas
FC Dallas
Los Angeles Galaxy
Los Angeles Galaxy
-
-
FT
Houston Dynamo
Houston Dynamo
Minnesota United FC
Minnesota United FC
0
0
FT
St. Louis City
St. Louis City
Vancouver Whitecaps
Vancouver Whitecaps
-
-
FT
Colorado Rapids
Colorado Rapids
New York Red Bulls
New York Red Bulls
-
-
FT
Los Angeles FC
Los Angeles FC
Columbus Crew
Columbus Crew
0
3
FT
Portland Timbers
Portland Timbers
Real Salt Lake
Real Salt Lake
-
-
FT
San Jose Earthquakes
San Jose Earthquakes
Sporting Kansas City
Sporting Kansas City
-
-
FT
Monterey Bay
Monterey Bay
FC Tulsa
FC Tulsa
0
0
FT
Sacramento Republic
Sacramento Republic
North Carolina
North Carolina
0
0
FT
Albion Colorado
Albion Colorado
Utah Avalanche
Utah Avalanche
-
-
03:00
New Mexico United II
New Mexico United II
Ogden City
Ogden City
-
-
FT
Seahorses
Seahorses
Capo II
Capo II
-
-
FT
Davis Legacy
Davis Legacy
Academica
Academica
-
-
22:00
West Seattle Junction
West Seattle Junction
Ballard
Ballard
-
-
23:00
Lane United
Lane United
United PDX
United PDX
-
-
23:00
Midlakes United
Midlakes United
Capital
Capital
-
-
02:00
Oakland County
Oakland County
Kalamazoo FC
Kalamazoo FC
-
-
02:00
Buffalo
Buffalo
Dayton Dutch Lions
Dayton Dutch Lions
-
-
FT
Rochester
Rochester
Bavarian
Bavarian
-
-
FT
Des Moines Menace
Des Moines Menace
Chicago Dutch Lions
Chicago Dutch Lions
-
-
FT
River Light
River Light
Chicago City
Chicago City
-
-
02:00
Sueno
Sueno
Peoria
Peoria
-
-
02:00
Western Mass Pioneers
Western Mass Pioneers
Vermont Green
Vermont Green
-
-
FT
FC Motown II
FC Motown II
Manhattan
Manhattan
1
1
FT
Blue Goose
Blue Goose
Mississippi Brilla
Mississippi Brilla
-
-
FT
Hattiesburg
Hattiesburg
Little Rock Rangers
Little Rock Rangers
-
-
FT
Dothan United
Dothan United
Southern Soccer Academy
Southern Soccer Academy
-
-
02:00
AHFC Royals
AHFC Royals
Brazos Valley
Brazos Valley
-
-
FT
Corpus Christi
Corpus Christi
Hill Country Lobos
Hill Country Lobos
-
-
20:00
Serbian White Eagles
Serbian White Eagles
Toronto Falcons
Toronto Falcons
-
-
22:00
Hamilton City
Hamilton City
Unity ON
Unity ON
-
-
00:00
SC Scarborough
SC Scarborough
Future Stars
Future Stars
-
-
22:00
Kamloops Rivers II
Kamloops Rivers II
Blues
Blues
-
-
00:00
Port Moody
Port Moody
WIA
WIA
-
-
FT
Toluca
Toluca
FC Juarez
FC Juarez
-
-
FT
Santos Laguna
Santos Laguna
U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - Pumas
-
-
FT
Monterrey
Monterrey
Cruz Azul
Cruz Azul
0
2
74'
D. La Serena
D. La Serena
Antofagasta
Antofagasta
1
0
02:00
Union San Felipe
Union San Felipe
Curico Unido
Curico Unido
-
-
02:00
Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
Recoleta
Recoleta
-
-
74'
Santiago Morning
Santiago Morning
Deportes Limache
Deportes Limache
0
0
02:00
Barnechea
Barnechea
Deportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz
-
-
02:00
Rangers de Talca
Rangers de Talca
Magallanes
Magallanes
-
-
02:00
Universidad de Concepcion
Universidad de Concepcion
San Luis
San Luis
-
-
FT
Deportes Temuco
Deportes Temuco
San Marcos de Arica
San Marcos de Arica
0
0
21:00
Cobresal
Cobresal
Coquimbo Unido
Coquimbo Unido
-
-
23:30
Universidad de Chile
Universidad de Chile
Everton de Vina
Everton de Vina
-
-
4'
CA River Plate
CA River Plate
Penarol
Penarol
0
0
FT
Fenix
Fenix
Defensor Sporting
Defensor Sporting
1
2
22:30
Wanderers
Wanderers
Progreso
Progreso
-
-
FT
Cerro
Cerro
Cerro Largo
Cerro Largo
0
1
FT
Sofapaka
Sofapaka
Naivas
Naivas
1
0
FT
Kuala Lumpur FA
Kuala Lumpur FA
Selangor
Selangor
1
0
4'
Alianza Atletico
Alianza Atletico
Atletico Grau
Atletico Grau
0
0
22:00
Sport Boys
Sport Boys
Sport Huancayo
Sport Huancayo
-
-
22:15
Cusco
Cusco
FBC Melgar
FBC Melgar
-
-
FT
Molinos El Pirata
Molinos El Pirata
Deportivo Llacuabamba
Deportivo Llacuabamba
2
1
FT
San Marcos
San Marcos
Alianza Universidad
Alianza Universidad
1
2
CANC
Carlos Stein
Carlos Stein
Juan Aurich
Juan Aurich
-
-
CANC
Union Huaral
Union Huaral
Juan Pablo II College
Juan Pablo II College
-
-
FT
Deportivo Municipal
Deportivo Municipal
U. San Martin
U. San Martin
1
1
FT
Deportivo Coopsol
Deportivo Coopsol
Ayacucho FC
Ayacucho FC
2
1
FT
Comerciantes
Comerciantes
Deportivo Binacional
Deportivo Binacional
6
1
FT
UCV Moquegua
UCV Moquegua
Academia Cantolao
Academia Cantolao
0
1
FT
CFR 1907 Cluj
CFR 1907 Cluj
Dinamo Bucuresti
Dinamo Bucuresti
3
2
FT
Gwangju FC
Gwangju FC
Incheon United
Incheon United
0
2
FT
Suwon City FC
Suwon City FC
Daegu FC
Daegu FC
2
2
FT
Gimcheon Sangmu FC
Gimcheon Sangmu FC
Jeonbuk Motors
Jeonbuk Motors
4
0
FT
Bucheon FC 1995
Bucheon FC 1995
Gimpo Citizen
Gimpo Citizen
1
0
FT
FC Anyang
FC Anyang
Busan I Park
Busan I Park
0
2
FT
Seoul E-Land FC
Seoul E-Land FC
Seongnam FC
Seongnam FC
3
1
FT
Siheung Citizen
Siheung Citizen
Yeoju Sejong
Yeoju Sejong
4
1
FT
Gyeongju HNP
Gyeongju HNP
Pocheon
Pocheon
2
1
FT
Ulsan Citizen
Ulsan Citizen
Mokpo City
Mokpo City
0
2
FT
The Strongest
The Strongest
Universitario de Vinto
Universitario de Vinto
-
-
21:00
Nacional Potosí
Nacional Potosí
Jorge Wilstermann
Jorge Wilstermann
-
-
23:00
Blooming
Blooming
Bolívar
Bolívar
-
-
FT
Hougang United
Hougang United
Young Lions
Young Lions
2
2
FT
Ekwendeni Hammers
Ekwendeni Hammers
Dedza Dynamos
Dedza Dynamos
2
1
FT
Chitipa United
Chitipa United
Baka City
Baka City
4
1
FT
Chicken Inn
Chicken Inn
CAPS United
CAPS United
0
0
FT
Chegutu Pirates
Chegutu Pirates
Platinum
Platinum
1
3
FT
TelOne
TelOne
Kariba
Kariba
1
1
FT
Dynamos
Dynamos
Highlanders
Highlanders
0
2
FT
Vard
Vard
Brattvåg
Brattvåg
1
3
FT
Sotra
Sotra
Brann II
Brann II
4
4
FT
jerv
jerv
Viking II
Viking II
2
1
4'
Pelotas
Pelotas
Glória
Glória
0
0
01:00
Forge
Forge
Pacific FC
Pacific FC
-
-
FT
Weston Bears
Weston Bears
New Lambton
New Lambton
3
0
FT
Hamilton Olympic
Hamilton Olympic
Valentine
Valentine
0
0
FT
Peninsula Power
Peninsula Power
Brisbane Roar II
Brisbane Roar II
4
0
FT
Gold Coast Knights
Gold Coast Knights
SC Wanderers
SC Wanderers
4
2
35'
Forward Madison
Forward Madison
Central Valley Fuego
Central Valley Fuego
1
1
08:00
Sony Sendai
Sony Sendai
Honda
Honda
-
-
08:00
Reinmeer Aomori
Reinmeer Aomori
Honda Lock
Honda Lock
-
-
08:00
Suzuka Unlimited
Suzuka Unlimited
Verspah Oita
Verspah Oita
-
-
08:00
Tokyo Musashino City
Tokyo Musashino City
TIAMO Hirakata
TIAMO Hirakata
-
-
FT
Ayeyawady United
Ayeyawady United
Dagon Port
Dagon Port
1
2
FT
Hantharwady United
Hantharwady United
Thitsar Arman
Thitsar Arman
1
0
20:00
Porto BA
Porto BA
Jacobinense
Jacobinense
-
-
1'
Fluminense De Feira
Fluminense De Feira
Leonico
Leonico
0
0
1'
Galícia
Galícia
Colo Colo
Colo Colo
0
0
2'
Grapiuna Itabuna
Grapiuna Itabuna
Feirense
Feirense
0
0
2'
Vitoria Da Conquista
Vitoria Da Conquista
SSA
SSA
0
0
FT
Valeriodoce
Valeriodoce
Betim
Betim
2
1
FT
Liechtenstein W
Liechtenstein W
Namibia W
Namibia W
0
2
00:00
Belize W
Belize W
Bermuda W
Bermuda W
-
-
FT
Hong Kong W
Hong Kong W
Indonezja W
Indonezja W
4
1
FT
El Salvador W
El Salvador W
Peru W
Peru W
-
-
12:00
Bhutan W
Bhutan W
Bangladesz W
Bangladesz W
-
-
FT
Antalyaspor
Antalyaspor
Akron
Akron
2
3
FT
Mura
Mura
Zorya Luhansk
Zorya Luhansk
0
0
FT
Železničar Pančevo
Železničar Pančevo
Trabzonspor
Trabzonspor
-
-
02:00
Kolos Kovalivka
Kolos Kovalivka
Chornomorets
Chornomorets
-
-
FT
LNZ Cherkasy
LNZ Cherkasy
Livyi Bereh
Livyi Bereh
2
1
FT
Obolon'-Brovar
Obolon'-Brovar
Epitsentr Dunayivtsi
Epitsentr Dunayivtsi
-
-
16:00
H&W Welders
H&W Welders
Glentoran
Glentoran
-
-
FT
Rot-weiss Essen
Rot-weiss Essen
Hoffenheim II
Hoffenheim II
-
-
02:00
Werder Bremen
Werder Bremen
Verden 04
Verden 04
-
-
FT
Hillerød
Hillerød
Fremad Amager
Fremad Amager
4
0
12:00
Vendsyssel FF
Vendsyssel FF
Thisted FC
Thisted FC
-
-
FT
Karpaty
Karpaty
Bukovyna
Bukovyna
2
3
FT
SC Braga
SC Braga
Anderlecht
Anderlecht
2
1
FT
Bersenbrück
Bersenbrück
Borussia M'gladbach II
Borussia M'gladbach II
1
7
FT
SC Freital
SC Freital
Dynamo Dresden
Dynamo Dresden
0
1
FT
Vorwärts-Wacker 04
Vorwärts-Wacker 04
Phönix Lübeck
Phönix Lübeck
-
-
15:00
Sasel
Sasel
Todesfelde
Todesfelde
-
-
FT
Schalding-Heining
Schalding-Heining
TSV 1860 Munich
TSV 1860 Munich
0
4
FT
Bohemians 1905
Bohemians 1905
AS Trencin
AS Trencin
4
0
FT
Zagłębie Lubin II
Zagłębie Lubin II
Carina Gubin
Carina Gubin
2
0
FT
Hilden
Hilden
Sprockhovel
Sprockhovel
1
0
FT
Iserlohn
Iserlohn
Westfalia Rhynern
Westfalia Rhynern
0
3
FT
Primorje
Primorje
Tolmin
Tolmin
2
2
FT
Middelfart
Middelfart
Eintracht Norderstedt
Eintracht Norderstedt
2
0
02:00
Louisville City
Louisville City
Cancún
Cancún
-
-
FT
Bruchsal
Bruchsal
Mechtersheim
Mechtersheim
3
0
FT
Dynamo Schwerin
Dynamo Schwerin
Concordia
Concordia
1
2
FT
Homberg
Homberg
Lüner SV
Lüner SV
3
0
FT
IK brage
IK brage
Sandviken
Sandviken
1
2
FT
Schwabach
Schwabach
ATSV Erlangen
ATSV Erlangen
2
0
FT
Kray
Kray
Westfalia Herne
Westfalia Herne
2
2
FT
Eltersdorf
Eltersdorf
Jahn Regensburg
Jahn Regensburg
2
2
FT
Oberachern
Oberachern
Offenburger FV
Offenburger FV
6
2
FT
Wolfenbuttel
Wolfenbuttel
Vorsfelde
Vorsfelde
1
2
FT
Chornomorets
Chornomorets
Kolos Kovalivka
Kolos Kovalivka
1
3
FT
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
Rizespor
Rizespor
5
0
HT
Napredak
Napredak
Radnik Surdulica
Radnik Surdulica
0
0
FT
Pelister
Pelister
Novaci
Novaci
5
0
FT
Brondby
Brondby
Dynamo Kyiv
Dynamo Kyiv
0
4
15:00
Jahn Regensburg
Jahn Regensburg
Eltersdorf
Eltersdorf
-
-
FT
Viktoria Otrokovice
Viktoria Otrokovice
Chrudim
Chrudim
6
1
11:00
Vlašim
Vlašim
Sokol Zápy
Sokol Zápy
-
-
FT
Veres Rivne
Veres Rivne
Nyva Ternopil
Nyva Ternopil
-
-
FT
Barockstadt Fulda-Lehn.
Barockstadt Fulda-Lehn.
Hanau 93
Hanau 93
1
0
15:00
Auchinleck Talbot
Auchinleck Talbot
Kilmarnock
Kilmarnock
-
-
46'
Koper
Koper
Istra 1961
Istra 1961
0
0
FT
SV Wehen
SV Wehen
FC Gießen
FC Gießen
1
1
FT
Provincial Ovalle
Provincial Ovalle
D. Puerto Montt
D. Puerto Montt
-
-
FT
D. Melipilla
D. Melipilla
Trasandino
Trasandino
3
1
02:00
Real San Joaquín
Real San Joaquín
General Velásquez
General Velásquez
-
-
02:00
Deportes Rengo
Deportes Rengo
Linares Unido
Linares Unido
-
-
4'
Fernández Vial
Fernández Vial
Lautaro de Buin
Lautaro de Buin
0
0
FT
Provincial Osorno
Provincial Osorno
Concepción
Concepción
-
-
FT
Comercial
Comercial
Monte Azul
Monte Azul
-
-
FT
Francana
Francana
Botafogo SP B
Botafogo SP B
0
0
23:00
Atlético Pantoja
Atlético Pantoja
Delfines Del Este
Delfines Del Este
-
-
FT
Entente Boulet Rouge
Entente Boulet Rouge
ASPL 2000
ASPL 2000
2
2
FT
Savanne
Savanne
Petite Rivière Noire
Petite Rivière Noire
1
5
FT
Grande Riviere Sud Est
Grande Riviere Sud Est
Pamplemousses
Pamplemousses
-
-
FT
Taguig
Taguig
Tuloy
Tuloy
6
1
FT
Philippine Army
Philippine Army
Garelli United
Garelli United
0
1
FT
Davao Aguilas
Davao Aguilas
Philippine Air Force
Philippine Air Force
5
2
FT
SWQ Thunder
SWQ Thunder
Caboolture
Caboolture
0
4
FT
St George Willawong
St George Willawong
Southside Eagles
Southside Eagles
0
2
21:00
Toronto II
Toronto II
FC Cincinnati II
FC Cincinnati II
-
-
22:00
Chicago Fire II
Chicago Fire II
New York City II
New York City II
-
-
01:00
Orlando City II
Orlando City II
Fort Lauderdale CF
Fort Lauderdale CF
-
-
01:00
Whitecaps II
Whitecaps II
Tacoma Defiance
Tacoma Defiance
-
-
01:30
Atlanta United II
Atlanta United II
Columbus Crew II
Columbus Crew II
-
-
FT
Francja U19 W
Francja U19 W
Serbia U19 W
Serbia U19 W
3
1
FT
Lithuania U19 W
Lithuania U19 W
Anglia U19 W
Anglia U19 W
0
10
02:00
Scrosoppi
Scrosoppi
Blue Devils
Blue Devils
-
-
18:00
Hamilton United
Hamilton United
Vaughan Azzurri
Vaughan Azzurri
-
-
FT
Guangxi Hengchen
Guangxi Hengchen
Shenzhen Juniors
Shenzhen Juniors
2
2
FT
Yichun Grand Tiger
Yichun Grand Tiger
Guangxi Lanhang
Guangxi Lanhang
2
1
FT
Dalian Huayi
Dalian Huayi
Nantong Haimen Codion
Nantong Haimen Codion
3
0
FT
Shanghai Port II
Shanghai Port II
Quanzhou Yassin
Quanzhou Yassin
3
2
20:00
Carlos Renaux
Carlos Renaux
Blumenau
Blumenau
-
-
20:00
Metropolitano
Metropolitano
Santa Catarina
Santa Catarina
-
-
7'
Atlético Catarinense
Atlético Catarinense
Guarani de Palhoça
Guarani de Palhoça
0
0
20:00
Tubarao
Tubarao
Caravaggio
Caravaggio
-
-
3'
Juventus SC
Juventus SC
Camboriú
Camboriú
0
0
04:00
Napier City Rovers
Napier City Rovers
Wellington Phoenix II
Wellington Phoenix II
-
-
02:30
Nelson Suburbs
Nelson Suburbs
Selwyn United
Selwyn United
-
-
04:45
Universities
Universities
Christchurch United
Christchurch United
-
-
12:00
Jia Hua
Jia Hua
Tak Chun Ka I
Tak Chun Ka I
-
-
14:00
Monte Carlo
Monte Carlo
Sporting Macau
Sporting Macau
-
-
FT
Aryan
Aryan
BSS Sporting
BSS Sporting
1
1
FT
Mohammedan
Mohammedan
Southern Samity
Southern Samity
3
1
FT
Measurers
Measurers
Patha Chakra
Patha Chakra
3
2
FT
ASEEV
ASEEV
Inhumas
Inhumas
-
-
20:30
Santa Helena
Santa Helena
ABECAT Ouvidorense
ABECAT Ouvidorense
-
-
FT
Phuntsholing Heroes
Phuntsholing Heroes
Thimphu City
Thimphu City
0
3
3'
Chapecoense U20
Chapecoense U20
Hercílio Luz U20
Hercílio Luz U20
0
0
22:00
Hurricanes
Hurricanes
Paradise
Paradise
-
-
22:00
SAB Spartans
SAB Spartans
Hard Rock
Hard Rock
-
-
22:00
Shamrock
Shamrock
St. John's
St. John's
-
-
FT
FF Jaro
FF Jaro
Kooteepee
Kooteepee
5
2
FT
Belmont Swansea
Belmont Swansea
Thornton Redbacks
Thornton Redbacks
2
1
FT
Wallsend Red Devils
Wallsend Red Devils
Singleton Strikers
Singleton Strikers
0
2
19'
Uni Souza
Uni Souza
EC Vera Cruz
EC Vera Cruz
0
0
20:00
Jaciobá U20
Jaciobá U20
CSE U20
CSE U20
-
-
20:00
Liga do Sertao U20
Liga do Sertao U20
Guarany Alagoano U20
Guarany Alagoano U20
-
-
20:00
CEO U20
CEO U20
Desportiva Aliança U20
Desportiva Aliança U20
-
-
02:30
Colorado Pride
Colorado Pride
Kansas City SG
Kansas City SG
-
-
02:45
Austin Rise
Austin Rise
Prime
Prime
-
-
03:00
California Storm
California Storm
FC Premier Women
FC Premier Women
-
-
02:00
Des Moines United
Des Moines United
Milwaukee Torrent
Milwaukee Torrent
-
-
02:00
Dakota Fusion
Dakota Fusion
Duluth
Duluth
-
-
02:30
West Texas
West Texas
Denton Diablos
Denton Diablos
-
-
20:00
Decisão
Decisão
Jaguaré
Jaguaré
-
-
20:00
Cabense
Cabense
Centro Limoeirense
Centro Limoeirense
-
-