Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Atlanta United FC
Atlanta United FC
06.04.2025
1:1
Koniec
FC Dallas
FC Dallas

Atlanta United FC - FC Dallas - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Sędzia
R. Fierro
Stadion
Mercedes-Benz Stadium
Miasto
Atlanta, Georgia

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Atlanta United FC — wygrane
1 Remisy
2 FC Dallas — wygrane
Mecze
6
Bilans bramek
12:9
Średnia goli
3.5
Powyżej 2,5 gola
5 (83%)
Obie drużyny strzeliły
4 (67%)
Czyste konta
2:0
Bez porażki — Atlanta United FC
3
Bez porażki — FC Dallas
0

Atlanta United FC u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

FC Dallas u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca FC Dallas
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Atlanta United FC -2.5
Bramki: FC Dallas -3.5
Porada Double chance : draw or FC Dallas
Atlanta United FC 10%
Remis 45%
FC Dallas 45%

Porównanie drużyn

Atlanta United FC
Atlanta United FC
vs
FC Dallas
FC Dallas
42% Forma 58%
50% Atak 50%
47% Obrona 53%
39% Rozkład Poissona 61%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
46.3% Łącznie 53.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Atlanta United FC

Forma 33%
Atak 47%
Obrona 40%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
W P R P R W

FC Dallas

Forma 47%
Atak 47%
Obrona 47%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
W R P P W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Atlanta United FC - FC Dallas?
Według predykcji wygra FC Dallas. Szanse: Atlanta United FC 10% / Remis 45% / FC Dallas 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Atlanta United FC - FC Dallas?
Double chance : draw or FC Dallas