Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Evesham United - Cheltenham - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Stadion
The Spiers & Hartwell Jubilee Stadium
Miasto
Evesham, Worcestershire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Evesham United — wygrane
0 Remisy
4 Cheltenham — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
2:14
Średnia goli
4
Powyżej 2,5 gola
4 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (25%)
Czyste konta
0:3
Bez porażki — Evesham United
0
Bez porażki — Cheltenham
4

Evesham United u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 4 porażek

Cheltenham u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Cheltenham
Zwycięzca czy remis? Nie
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Cheltenham -2.5
Porada Combo Winner : Cheltenham and -3.5 goals
Evesham United 0%
Remis 50%
Cheltenham 50%

Porównanie drużyn

Evesham United
Evesham United
vs
Cheltenham
Cheltenham
0% Forma 100%
0% Atak 100%
100% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
0% Bezpośrednie starcia 100%
13% Bramki 88%
13.0% Łącznie 88.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Evesham United

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

Cheltenham

Forma 50%
Atak 22%
Obrona 83%
Bramki strzelone 4 średnio 2.0
Bramki stracone 3 średnio 1.5
Forma w lidze
W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Evesham United - Cheltenham?
Według predykcji wygra Cheltenham. Szanse: Evesham United 0% / Remis 50% / Cheltenham 50%.
Ile bramek padnie w meczu Evesham United - Cheltenham?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Winner : Cheltenham and -3.5 goals.