Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
FC Cincinnati
FC Cincinnati
06.04.2025
1:0
Koniec
New England Revolution
New England Revolution

FC Cincinnati - New England Revolution - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Sędzia
P. Lauziere
Stadion
TQL Stadium
Miasto
Cincinnati, Ohio

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

4 FC Cincinnati — wygrane
3 Remisy
6 New England Revolution — wygrane
Mecze
13
Bilans bramek
23:25
Średnia goli
3.69
Powyżej 2,5 gola
9 (69%)
Obie drużyny strzeliły
9 (69%)
Czyste konta
2:2
Bez porażki — FC Cincinnati
0
Bez porażki — New England Revolution
1

FC Cincinnati u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 4 porażek

New England Revolution u siebie: 2 zwycięstw, 2 remisów, 3 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca FC Cincinnati
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: FC Cincinnati -2.5
Bramki: New England Revolution -1.5
Porada Double chance : FC Cincinnati or draw
FC Cincinnati 45%
Remis 45%
New England Revolution 10%

Porównanie drużyn

FC Cincinnati
FC Cincinnati
vs
New England Revolution
New England Revolution
64% Forma 36%
70% Atak 30%
40% Obrona 60%
81% Rozkład Poissona 19%
62% Bezpośrednie starcia 38%
59% Bramki 41%
62.7% Łącznie 37.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

FC Cincinnati

Forma 47%
Atak 47%
Obrona 40%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
W P W P R W

New England Revolution

Forma 27%
Atak 20%
Obrona 60%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
R P P P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz FC Cincinnati - New England Revolution?
Według predykcji wygra FC Cincinnati. Szanse: FC Cincinnati 45% / Remis 45% / New England Revolution 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz FC Cincinnati - New England Revolution?
Double chance : FC Cincinnati or draw