Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Hessen Kassel
Hessen Kassel
19.07.2026
4:1
Koniec
Lippstadt 08
Lippstadt 08

Hessen Kassel - Lippstadt 08 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
Club Friendlies

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Hessen Kassel — wygrane
0 Remisy
1 Lippstadt 08 — wygrane
Mecze
2
Bilans bramek
7:6
Średnia goli
6.5
Powyżej 2,5 gola
2 (100%)
Obie drużyny strzeliły
2 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Hessen Kassel
1
Bez porażki — Lippstadt 08
0

Hessen Kassel u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Lippstadt 08 u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hessen Kassel
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Hessen Kassel -2.5
Bramki: Lippstadt 08 -1.5
Porada Double chance : Hessen Kassel or draw
Hessen Kassel 45%
Remis 45%
Lippstadt 08 10%

Porównanie drużyn

Hessen Kassel
Hessen Kassel
vs
Lippstadt 08
Lippstadt 08
67% Forma 33%
89% Atak 11%
0% Obrona 100%
0% Rozkład Poissona 0%
50% Bezpośrednie starcia 50%
54% Bramki 46%
65.0% Łącznie 35.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Hessen Kassel

Forma 40%
Atak 42%
Obrona 47%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
R W W W P W P P

Lippstadt 08

Forma 100%
Atak 5%
Obrona 100%
Bramki strzelone 1 średnio 1.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0
Forma w lidze
W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Hessen Kassel - Lippstadt 08?
Według predykcji wygra Hessen Kassel. Szanse: Hessen Kassel 45% / Remis 45% / Lippstadt 08 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Hessen Kassel - Lippstadt 08?
Double chance : Hessen Kassel or draw