Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Lille - Borussia Dortmund - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
16. kolejka
Sędzia
Sandro Schärer, Switzerland
Stadion
Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy
Miasto
Lille

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Lille — wygrane
1 Remisy
0 Borussia Dortmund — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
1:1
Średnia goli
2
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Lille
1
Bez porażki — Borussia Dortmund
1

Lille u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Borussia Dortmund u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Kursy przedmeczowe
bukmacher lvbet
2.7 1
3.35 X
2.65 2

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Lille
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Lille -3.5
Bramki: Borussia Dortmund -2.5
Porada Double chance : Lille or draw
Lille 35%
Remis 35%
Borussia Dortmund 30%

Porównanie drużyn

Lille
Lille
vs
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund
56% Forma 44%
62% Atak 38%
36% Obrona 64%
58% Rozkład Poissona 42%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
52.0% Łącznie 48.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Lille

Forma 67%
Atak 87%
Obrona 53%
Bramki strzelone 13 średnio 2.6
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W R W P P W W R W W P W R

Borussia Dortmund

Forma 53%
Atak 53%
Obrona 73%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
W W P W W P P W W R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Lille - Borussia Dortmund?
Według predykcji wygra Lille. Szanse: Lille 35% / Remis 35% / Borussia Dortmund 30%.
Jakie są kursy bukmacherskie na mecz Lille - Borussia Dortmund?
1 2.7 X 3.35 2 2.65
Jaki typ bukmacherski na mecz Lille - Borussia Dortmund?
Double chance : Lille or draw