Antoine Griezmann - król Atletico
mrogowski_photography / depositphotos.com
Redaktor
Opublikowano: 02.04.2026, 14:23
Aktualizacja: 02.04.2026, 14:25
Antoine Griezmann znów rządzi w Atletico Madryt, a jego drużyna czeka na starcie z Barceloną już 4 kwietnia. Tego wieczoru kibice zasiądą przed ekranami, aby podziwiać jego magię na boisku - transmisja na Disney+ o 20:00.
Griezmann, który błyszczał w Atletico od 2014 do 2019 roku, powrócił do klubu jako prawdziwy lider. W tym okresie rozegrał 257 meczów, strzelił 133 gole i zaliczył 50 asyst. W 2018 roku to właśnie jego dwa trafienia w finale UEFA Europa League przyniosły Atletico trofeum.
Po epizodzie w Barcelonie, gdzie w 102 meczach zdobył 35 bramek i zanotował 17 asyst, Griezmann wrócił do Madrytu. Jego powrót okazał się strzałem w dziesiątkę - nie tylko odzyskał formę, ale stał się także najlepszym strzelcem w historii klubu, wyprzedzając legendę Luisa Aragonésa.
Griezmann to nie tylko strzelec - jego kreatywność napędza drużynę, a fani Atletico zacierają ręce na nadchodzący mecz. Wszyscy liczą, że dalej będzie błyszczał i poprowadzi zespół do kolejnych sukcesów.
Źródło: Football España
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się