Erling Haaland komentuje szalony mecz PSG-Bayern: To jest futbol
operations@newsimages.co.uk / depositphotos.com
Redaktor
Opublikowano: 29.04.2026, 05:33
Aktualizacja: 29.04.2026, 05:34
Erling Haaland, napastnik Manchesteru City, jednym zdaniem podsumował futbolowe emocje. Po wygranej 5-4 Paris Saint-Germain nad Bayernem Monachium, Haaland na Snapchacie pokazał, co dla niego znaczy piłka nożna: "To jest futbol".
Mecz PSG-Bayern to była czysta ofensywa. Obie drużyny zagrały na pełnych obrotach, co zakończyło się prawdziwym goleadą. W kontrze do tego stylu, Arsenal szykuje się na starcie z Atletico Madryt w drugim półfinale Ligi Mistrzów - i prezentuje zupełnie inną szkołę futbolu. Londyńczycy stracili tylko pięć bramek w dwunastu europejskich występach w tym sezonie, co pokazuje ich defensywną siłę.
Erling Haaland: “This is football”. 📲👏🏼 pic.twitter.com/9yWDE9HAIy
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) April 28, 2026
Haaland swoim krótkim, ale treściwym przesłaniem podbił serca kibiców na całym świecie. Bo w końcu, co może być lepszego niż piłka, która budzi takie emocje?
Źródło: Fabrizio Romano
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się