Frenkie de Jong kontuzjowany podczas treningu

Frenkie de Jong kontuzjowany podczas treningu

VincenzoIzzo / depositphotos.com

Opublikowano: 26.02.2026, 16:26

Aktualizacja: 26.02.2026, 16:26

Frenkie de Jong, zawodnik pierwszego zespołu FC Barcelony, doznał kontuzji dystalnego bicepsa prawej nogi podczas porannej sesji treningowej w czwartek. Piłkarz będzie nieobecny przez około pięć do sześciu tygodni.

Kontuzja de Jonga miała miejsce w trakcie treningu prowadzonego przez Hansiego Flicka w Ciutat Esportiva. Klub przygotowuje się obecnie do nadchodzącego meczu z Villarrealem w La Liga. W oficjalnym oświadczeniu FC Barcelona poinformowała: "Zawodnik pierwszego zespołu Frenkie de Jong doznał kontuzji dystalnego bicepsa prawej nogi podczas porannej sesji treningowej."

Z powodu odniesionej kontuzji, de Jong nie będzie mógł brać udziału w najbliższych meczach zespołu. Jego absencja potrwa od pięciu do sześciu tygodni, co stanowi istotne wyzwanie dla drużyny w walce o ligowe punkty.

Źródło: FC Barcelona

Komentarze (0)

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Zaloguj się

Podobne wiadomości

Wszystkie artykuły

Ostatnie wiadomości