Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Julian Alvarez chce odejść z Atletico. Real rezygnuje, Barcelona rozważa inne opcje

Grafika Offside.pl

Musiu0 / depositphotos.com

Opublikowano:

Aktualizacja:

Julian Alvarez jest zawodnikiem Atletico Madryt i publicznie wyraził chęć odejścia z klubu, naciskając na transfer – informuje TeamTalk.

Alvarez chce zmienić otoczenie, co jest motywacją do odejścia z Atletico Madryt. Klub zdecydował się na sprzedaż zawodnika bezpośredniemu rywalowi krajowemu, co ogranicza możliwości transferowe – podaje TeamTalk.

Real Madryt zrezygnował z pozyskania Alvareza. FC Barcelona pozostaje zainteresowana, ale nie chce zapłacić żądanej kwoty. Prezydent Barcelony, Joan Laporta, ustalił termin 10 sierpnia na podjęcie decyzji o innych celach transferowych.

W efekcie jedynymi realnymi opcjami dla napastnika pozostają Arsenal i PSG. Kluczowe jest zaakceptowanie przez któryś z klubów wysokich oczekiwań finansowych Atletico lub znalezienie rozwiązania, które pozwoli zbliżyć się do wymagań madryckiego klubu.

„Julian Alvarez jest zawodnikiem Atletico Madryt i wyraził publicznie chęć odejścia z klubu, naciskając na transfer” - napisał TeamTalk.

„Real Madryt zrezygnował z pozyskania Alvareza. FC Barcelona pozostaje zainteresowana, lecz nie chce zapłacić żądanej kwoty. Prezydent Barcelony, Joan Laporta, ustalił termin 10 sierpnia na podjęcie decyzji o innych celach transferowych” - przekazał TeamTalk.

„Atletico Madryt zdecydowało się sprzedać Alvareza bezpośredniemu rywalowi krajowemu, co ogranicza możliwości transferowe. W efekcie jedynymi realnymi opcjami dla napastnika pozostają Arsenal i PSG” - podał TeamTalk.

Źródło: TeamTalk

Komentarze (0)

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Zaloguj się

Podobne wiadomości

Wszystkie artykuły

Ostatnie wiadomości