La Liga Canal+
  1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Kontuzje Mbappé i Konaté w kadrze Francji
Kontuzje Mbappé i Konaté w kadrze Francji
livephotosport / depositphotos.com
Adam

Kontuzje Mbappé i Konaté w kadrze Francji

Kontuzje w szeregach reprezentacji Francji niepokoją kibiców przed nadchodzącymi meczami eliminacyjnymi do mistrzostw świata. Kylian Mbappé i Ibrahima Konaté opuścili treningi zarówno w poniedziałek, jak i we wtorek w ośrodku Clairefontaine.

Napastnik Realu Madryt dołączył do zgrupowania z lekkim urazem kostki, którego doznał w ostatnim spotkaniu swojego klubu przed przerwą na mecze reprezentacyjne. Trener Didier Deschamps potwierdził tę dolegliwość, ale uspokoił, mówiąc: "To nic poważnego i nie przeszkodzi mu w udziale w meczach przeciwko Azerbejdżanowi czy Islandii". Francja zmierzy się z tymi rywalami w ramach kwalifikacji do mundialu w najbliższym tygodniu.

Kapitan drużyny narodowej nie wziął udziału we wtorkowej sesji treningowej. Podobnie było z obrońcą Liverpoolu, Konaté, który zmaga się z lekkim urazem mięśnia czworogłowego. Szkoleniowiec liczy, że obaj gracze wrócą do zajęć przed piątkowym wieczornym starciem z Azerbejdżanem.

Innym nieobecnym na wtorkowym treningu był Maghnes Akliouche z AS Monaco. Napastnik, który po raz drugi znalazł się w kadrze Les Bleus, odbywał indywidualną sesję z dala od reszty zespołu.

Źródło: GFFN

Update cookies preferences