Wyniki Live
:
:
:
:
:

Newcastle na celowniku Mike'a Pendersa z Chelsea

Newcastle na celowniku Mike'a Pendersa z Chelsea

Pixabay.com

Adam
Adam

Redaktor

Opublikowano: 27.02.2026, 13:06

Aktualizacja: 27.02.2026, 13:08

Newcastle United szykuje się na transfer Mike'a Pendersa, młodego bramkarza z Chelsea, obecnie grającego na wypożyczeniu we francuskim Strasbourgu.

Dwudziestoletni Penders, talent znany w całej Europie, może wkrótce opuścić Ligue 1 na rzecz Premier League. Newcastle widzi w nim rozwiązanie na przyszłość, gdyż forma Nicka Pope'a zaczyna spadać, a Aaron Ramsdale wciąż jest tylko tymczasowym rozwiązaniem na St James' Park. Potencjalny powrót Pendersa do Anglii to część większej strategii odmładzania składu bramkarskiego klubu.

Jednak Penders nie jest jedynym celem Srok. Klub z Newcastle bada również możliwości ściągnięcia innych perspektywicznych bramkarzy – Jamesa Trafforda z Manchester City i Barta Verbruggena z Brighton. Verbruggen to aktualnie filar swojego zespołu, co podnosiłoby koszty transferu, podczas gdy Trafford, mający problem z grą w swojej macierzystej drużynie, mógłby być bardziej dostępny.

Według raportów Jeunes Footeux, Sroki już przygotowują się do możliwej transakcji z udziałem Pendersa. Przy takim wyborze dostępnych na rynku talentów, Newcastle starannie planuje każdy ruch, by wzmocnić swoją bramkę na przyszłość.

Źródło: CaughtOffside

Podobne wiadomości

Wszystkie artykuły

Ostatnie wiadomości