1. Offside.pl
  2. /
  3. Wyniki na żywo
  4. /
  5. Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs
Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs

Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs

Spain

Promotion Play-offs - 2nd Round
17:00
Huarte
Huarte
Ardoi
Ardoi
1
1
18:00
Atlético Tordesillas
Atlético Tordesillas
Salamanca UDS
Salamanca UDS
0
2
18:00
Ebro
Ebro
Cuarte
Cuarte
1
1
18:30
Portugalete
Portugalete
Beasain
Beasain
0
0
18:30
Atzeneta
Atzeneta
Jove Español
Jove Español
1
1
18:30
Ceuta II
Ceuta II
Xerez Deportivo
Xerez Deportivo
0
0
19:00
Torina
Torina
Laredo
Laredo
1
0
11:45
Panadería Pulido
Panadería Pulido
Unión Sur Yaiza
Unión Sur Yaiza
1
1
12:00
L'Entregu
L'Entregu
Lealtad
Lealtad
3
0
12:00
Colonia Moscardó
Colonia Moscardó
Leganés II
Leganés II
1
1
12:00
Almería II
Almería II
Real Jaén
Real Jaén
2
2
12:00
UD Ourense
UD Ourense
Celta de Vigo III
Celta de Vigo III
3
3
18:00
Oyonesa
Oyonesa
Anguiano
Anguiano
0
0
19:00
Poblense
Poblense
Mallorca II
Mallorca II
1
0
19:00
Quintanar del Rey
Quintanar del Rey
Toledo
Toledo
1
0
19:00
Badalona II
Badalona II
L'Hospitalet
L'Hospitalet
1
1
19:00
Cieza
Cieza
Real Murcia II
Real Murcia II
1
1
19:30
Azuaga
Azuaga
CD Coria
CD Coria
0
0
12:30
L'Hospitalet
L'Hospitalet
Badalona II
Badalona II
1
0
18:30
Laredo
Laredo
Torina
Torina
2
0
17:30
Ardoi
Ardoi
Huarte
Huarte
4
3
17:00
Lealtad
Lealtad
L'Entregu
L'Entregu
2
0
19:00
Beasain
Beasain
Portugalete
Portugalete
1
2
17:00
Leganés II
Leganés II
Colonia Moscardó
Colonia Moscardó
0
1
17:00
Salamanca UDS
Salamanca UDS
Atlético Tordesillas
Atlético Tordesillas
2
0
19:00
Real Jaén
Real Jaén
Almería II
Almería II
1
2
12:00
Mallorca II
Mallorca II
Poblense
Poblense
1
0
11:00
Real Murcia II
Real Murcia II
Cieza
Cieza
1
1
20:00
CD Coria
CD Coria
Azuaga
Azuaga
1
1
12:00
Cuarte
Cuarte
Ebro
Ebro
1
1
19:00
Toledo
Toledo
Quintanar del Rey
Quintanar del Rey
2
1
18:00
Celta de Vigo III
Celta de Vigo III
UD Ourense
UD Ourense
2
1
17:30
Anguiano
Anguiano
Oyonesa
Oyonesa
2
1
18:00
Unión Sur Yaiza
Unión Sur Yaiza
Panadería Pulido
Panadería Pulido
3
0
19:00
Jove Español
Jove Español
Atzeneta
Atzeneta
1
0
19:00
Xerez Deportivo
Xerez Deportivo
Ceuta II
Ceuta II
3
2
Promotion Play-offs - Finals
20:00
Ardoi
Ardoi
Anguiano
Anguiano
0
3
12:00
Almería II
Almería II
Toledo
Toledo
1
1
12:00
L'Entregu
L'Entregu
Mallorca II
Mallorca II
1
2
12:30
Unión Sur Yaiza
Unión Sur Yaiza
Portugalete
Portugalete
1
1
12:30
L'Hospitalet
L'Hospitalet
Colonia Moscardó
Colonia Moscardó
1
1
18:00
Real Murcia II
Real Murcia II
CD Coria
CD Coria
1
1
18:00
Celta de Vigo III
Celta de Vigo III
Salamanca UDS
Salamanca UDS
0
1
18:00
Laredo
Laredo
Cuarte
Cuarte
1
1
19:00
Xerez Deportivo
Xerez Deportivo
Jove Español
Jove Español
0
1
19:00
Jove Español
Jove Español
Xerez Deportivo
Xerez Deportivo
0
1
20:00
CD Coria
CD Coria
Real Murcia II
Real Murcia II
4
1
12:00
Portugalete
Portugalete
Unión Sur Yaiza
Unión Sur Yaiza
1
1
12:00
Mallorca II
Mallorca II
L'Entregu
L'Entregu
1
0
12:00
Colonia Moscardó
Colonia Moscardó
L'Hospitalet
L'Hospitalet
3
1
17:30
Anguiano
Anguiano
Ardoi
Ardoi
1
1
18:00
Cuarte
Cuarte
Laredo
Laredo
0
0
18:00
Salamanca UDS
Salamanca UDS
Celta de Vigo III
Celta de Vigo III
0
0
19:00
Toledo
Toledo
Almería II
Almería II
1
4