OFFSIDE.PL

Fortuna Sittard - Excelsior - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Sędzia
Ingmar Oostrom
Stadion
Fortuna Sittard Stadion
Miasto
Sitard

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Fortuna Sittard — wygrane
2 Remisy
2 Excelsior — wygrane
Mecze
7
Bilans bramek
13:10
Średnia goli
3.29
Powyżej 2,5 gola
4 (57%)
Obie drużyny strzeliły
4 (57%)
Czyste konta
1:2
Bez porażki — Fortuna Sittard
0
Bez porażki — Excelsior
1

Fortuna Sittard u siebie: 3 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Excelsior u siebie: 2 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek

Kursy przedmeczowe
2.4 1
3.6 X
2.85 2

LVBet to legalny bukmacher. Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. +18.

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Fortuna Sittard
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Fortuna Sittard -2.5
Bramki: Excelsior -2.5
Porada Combo Double chance : Fortuna Sittard or draw and +1.5 goals
Fortuna Sittard 45%
Remis 45%
Excelsior 10%

Porównanie drużyn

Fortuna Sittard
Fortuna Sittard
vs
Excelsior
Excelsior
80% Forma 20%
57% Atak 43%
60% Obrona 40%
31% Rozkład Poissona 69%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
54.7% Łącznie 45.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Fortuna Sittard

Forma 53%
Atak 35%
Obrona 57%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
R W P W W P W R R

Excelsior

Forma 13%
Atak 26%
Obrona 35%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 15 średnio 3.0
Forma w lidze
W P W W R P R P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Fortuna Sittard - Excelsior?
Według predykcji wygra Fortuna Sittard. Szanse: Fortuna Sittard 45% / Remis 45% / Excelsior 10%.
Jakie są kursy bukmacherskie na mecz Fortuna Sittard - Excelsior?
1 2.4 X 3.6 2 2.85
Ile bramek padnie w meczu Fortuna Sittard - Excelsior?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Fortuna Sittard or draw and +1.5 goals.
Strzelcy Ekstraklasa Ekstraklasa
# Zawodnik M B
1 10 8
2 9 7
3 10 6
4 10 6
5 9 5
6 8 5
7 10 5
8 9 4
9 9 4
10 10 4
11 10 4
12 9 4
13 9 4
14 8 4
15 8 4
16 10 4
17 10 4
18 9 3
19 10 3
20 9 3