Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

NAC Breda - GO Ahead Eagles - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
29. kolejka
Sędzia
Joey Kooij, Netherlands
Stadion
Rat Verlegh Stadion
Miasto
Breda

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 NAC Breda — wygrane
2 Remisy
6 GO Ahead Eagles — wygrane
Mecze
10
Bilans bramek
9:15
Średnia goli
2.4
Powyżej 2,5 gola
4 (40%)
Obie drużyny strzeliły
3 (30%)
Czyste konta
3:5
Bez porażki — NAC Breda
0
Bez porażki — GO Ahead Eagles
6

NAC Breda u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

GO Ahead Eagles u siebie: 5 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Kursy przedmeczowe
bukmacher lvbet
3.1 1
3.85 X
2.15 2

Prognoza

Przewidywany zwycięzca GO Ahead Eagles
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: NAC Breda -2.5
Bramki: GO Ahead Eagles -2.5
Porada Double chance : draw or GO Ahead Eagles
NAC Breda 10%
Remis 45%
GO Ahead Eagles 45%

Porównanie drużyn

NAC Breda
NAC Breda
vs
GO Ahead Eagles
GO Ahead Eagles
23% Forma 77%
27% Atak 73%
56% Obrona 44%
51% Rozkład Poissona 49%
7% Bezpośrednie starcia 93%
9% Bramki 91%
28.8% Łącznie 71.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

NAC Breda

Forma 20%
Atak 29%
Obrona 50%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
P W P P W P P W W W P P R W W P P P W P R P R P R R R P

GO Ahead Eagles

Forma 67%
Atak 79%
Obrona 36%
Bramki strzelone 11 średnio 2.2
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
P P W P W R W W P R R P W P W R W W W R P W P W W W P R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz NAC Breda - GO Ahead Eagles?
Według predykcji wygra GO Ahead Eagles. Szanse: NAC Breda 10% / Remis 45% / GO Ahead Eagles 45%.
Jakie są kursy bukmacherskie na mecz NAC Breda - GO Ahead Eagles?
1 3.1 X 3.85 2 2.15
Jaki typ bukmacherski na mecz NAC Breda - GO Ahead Eagles?
Double chance : draw or GO Ahead Eagles