Marc Casadó odrzuca ofertę Galatasaray
pixabay.com
Redaktor
Opublikowano: 24.01.2026, 10:45
Aktualizacja: 24.01.2026, 11:13
Marc Casadó, zawodnik Barcelony, odrzucił ofertę dołączenia do Galatasaray, które poszukuje wzmocnień w linii pomocy, donosi Mundo Deportivo. Pomocnik chce pozostać w drużynie prowadzonej przez Hansiego Flicka.
Galatasaray wyraziło zainteresowanie pozyskaniem Marca Casadó z Barcelony, aby wzmocnić swoją linię pomocy. Według informacji przekazanych przez Mundo Deportivo, Casadó już odrzucił propozycję klubu ze Stambułu. Młody zawodnik pragnie kontynuować karierę pod kierownictwem Hansiego Flicka w Barcelonie.
Dodatkowo, Atlético Madrid również obserwuje sytuację związaną z przyszłością Casadó. Klub z Madrytu jest w trakcie poszukiwań nowych zawodników do swojej linii pomocy po odejściu Conora Gallaghera.
Źródło: Mundo Deportivo