Sané i Undav dają zwycięstwo Niemcom nad Ghaną 2-1

Sané i Undav dają zwycięstwo Niemcom nad Ghaną 2-1

CosminIftode / depositphotos.com

Opublikowano: 31.03.2026, 09:19

Aktualizacja: 31.03.2026, 09:23

Joshuę Kimmicha, kapitana reprezentacji Niemiec, musi zastanawiać się nad siłą swojej ławki. Leroy Sané i Deniz Undav wchodzą na boisko jako zmiennicy i od razu robią różnicę. To oni przyczynili się do zdobycia zwycięskiego gola w 88. minucie, dając Niemcom zwycięstwo 2-1 nad Ghaną.

Dzięki fenomenalnej grze Sané i Undava, Niemcy mogą liczyć na głębszą ławkę w nadchodzących Mistrzostwach Świata. "Ważne jest, aby mieć zawodników spoza pierwszego składu, którzy mogą zrobić różnicę" - podkreśla Kimmich.

Kapitan nie ma wątpliwości co do wartości zmienników: "Znalazłem się z nim bardzo dobrze na boisku dzisiaj" - mówi o Sané.

Dodaje też: "On dał mi świetną okazję i ustawił drugiego gola" - mówi Kimmich.

Jednak przyszłość Sané i Undava w kadrze na Mistrzostwa Świata nadal pozostaje niewiadomą. Mimo że Kimmich zauważa mnóstwo pozytywów w grze Sané, nie jest pewne, czy znajdą się w ostatecznej kadrze, która ruszy na mundial za mniej niż dwa miesiące.

Źródło: Get Football News Germany

Komentarze (0)

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Zaloguj się

Podobne wiadomości

Wszystkie artykuły

Ostatnie wiadomości