Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Academico Viseu U23 - Portimonense U23 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
8. kolejka
Stadion
Estádio Municipal Doutor Orlando Mendes
Miasto
Santa Comba Dão

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Academico Viseu U23 — wygrane
0 Remisy
0 Portimonense U23 — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
7:1
Średnia goli
2.67
Powyżej 2,5 gola
2 (67%)
Obie drużyny strzeliły
1 (33%)
Czyste konta
2:0
Bez porażki — Academico Viseu U23
3
Bez porażki — Portimonense U23
0

Academico Viseu U23 u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Portimonense U23 u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Academico Viseu U23
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Academico Viseu U23 -2.5
Bramki: Portimonense U23 -1.5
Porada Double chance : Academico Viseu U23 or draw
Academico Viseu U23 50%
Remis 50%
Portimonense U23 0%

Porównanie drużyn

Academico Viseu U23
Academico Viseu U23
vs
Portimonense U23
Portimonense U23
71% Forma 29%
70% Atak 30%
70% Obrona 30%
69% Rozkład Poissona 31%
100% Bezpośrednie starcia 0%
88% Bramki 13%
73.6% Łącznie 26.6%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Academico Viseu U23

Forma 67%
Atak 64%
Obrona 73%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
W R W P P P W P W R P R W W R W W P W R

Portimonense U23

Forma 27%
Atak 27%
Obrona 36%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W P W P W P R P R R R W W P P P P P W R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Academico Viseu U23 - Portimonense U23?
Według predykcji wygra Academico Viseu U23. Szanse: Academico Viseu U23 50% / Remis 50% / Portimonense U23 0%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Academico Viseu U23 - Portimonense U23?
Double chance : Academico Viseu U23 or draw