Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Adelaide United II - Modbury Jets - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
11. kolejka
Stadion
ServiceFM Stadium
Miasto
Adelaide

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Adelaide United II — wygrane
2 Remisy
4 Modbury Jets — wygrane
Mecze
8
Bilans bramek
20:22
Średnia goli
5.25
Powyżej 2,5 gola
7 (88%)
Obie drużyny strzeliły
7 (88%)
Czyste konta
1:0
Bez porażki — Adelaide United II
0
Bez porażki — Modbury Jets
3

Adelaide United II u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek

Modbury Jets u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Adelaide United II
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Adelaide United II -3.5
Bramki: Modbury Jets -1.5
Porada Winner : Adelaide United II
Adelaide United II 35%
Remis 35%
Modbury Jets 30%

Porównanie drużyn

Adelaide United II
Adelaide United II
vs
Modbury Jets
Modbury Jets
54% Forma 46%
65% Atak 35%
41% Obrona 59%
88% Rozkład Poissona 12%
29% Bezpośrednie starcia 71%
45% Bramki 55%
53.7% Łącznie 46.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Adelaide United II

Forma 47%
Atak 81%
Obrona 38%
Bramki strzelone 13 średnio 2.6
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
W P W W R R W P P W

Modbury Jets

Forma 40%
Atak 44%
Obrona 56%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
P W P P R W P P P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Adelaide United II - Modbury Jets?
Według predykcji wygra Adelaide United II. Szanse: Adelaide United II 35% / Remis 35% / Modbury Jets 30%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Adelaide United II - Modbury Jets?
Winner : Adelaide United II