Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Admira Praga - Chomutov - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
26. kolejka
Stadion
Stadion Na Pecích
Miasto
Praha

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Admira Praga — wygrane
0 Remisy
1 Chomutov — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
0:3
Średnia goli
3
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Admira Praga
0
Bez porażki — Chomutov
1

Admira Praga u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Chomutov u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Admira Praha
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Admira Praga -2.5
Bramki: Chomutov -2.5
Porada Double chance : Admira Praha or draw
Admira Praga 45%
Remis 45%
Chomutov 10%

Porównanie drużyn

Admira Praga
Admira Praga
vs
Chomutov
Chomutov
89% Forma 11%
46% Atak 54%
67% Obrona 33%
62% Rozkład Poissona 38%
0% Bezpośrednie starcia 100%
0% Bramki 100%
66.0% Łącznie 34.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Admira Praga

Forma 53%
Atak 38%
Obrona 63%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
W W R P P P R P P R W P P W P W R W R P W R W

Chomutov

Forma 7%
Atak 44%
Obrona 25%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 12 średnio 2.4
Forma w lidze
R R P R P P P P W R P R W P W P P R P P P R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Admira Praga - Chomutov?
Według predykcji wygra Admira Praha. Szanse: Admira Praga 45% / Remis 45% / Chomutov 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Admira Praga - Chomutov?
Double chance : Admira Praha or draw