Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

AFC Hornchurch - Weston-super-Mare - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
Hornchurch Stadium
Miasto
London

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 AFC Hornchurch — wygrane
0 Remisy
2 Weston-super-Mare — wygrane
Mecze
2
Bilans bramek
4:7
Średnia goli
5.5
Powyżej 2,5 gola
2 (100%)
Obie drużyny strzeliły
2 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — AFC Hornchurch
0
Bez porażki — Weston-super-Mare
2

AFC Hornchurch u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Weston-super-Mare u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Weston-super-Mare
Zwycięzca czy remis? Tak
Porada Double chance : draw or Weston-super-Mare
AFC Hornchurch 0%
Remis 50%
Weston-super-Mare 50%

Porównanie drużyn

AFC Hornchurch
AFC Hornchurch
vs
Weston-super-Mare
Weston-super-Mare
0% Forma 0%
0% Atak 0%
0% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
0% Bezpośrednie starcia 100%
36% Bramki 64%
36.0% Łącznie 64.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

AFC Hornchurch

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

Weston-super-Mare

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz AFC Hornchurch - Weston-super-Mare?
Według predykcji wygra Weston-super-Mare. Szanse: AFC Hornchurch 0% / Remis 50% / Weston-super-Mare 50%.
Jaki typ bukmacherski na mecz AFC Hornchurch - Weston-super-Mare?
Double chance : draw or Weston-super-Mare