Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Akademia Piłkarska LG
Akademia Piłkarska LG
27.04.2025
2:0
Koniec
Resovia Rzeszów W
Resovia Rzeszów W

Akademia Piłkarska LG - Resovia Rzeszów W - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
19. kolejka
Stadion
Polsat Plus Arena Gdańsk
Miasto
Gdańsk

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Akademia Piłkarska LG — wygrane
0 Remisy
0 Resovia Rzeszów W — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
4:1
Średnia goli
5
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Akademia Piłkarska LG
1
Bez porażki — Resovia Rzeszów W
0

Akademia Piłkarska LG u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Resovia Rzeszów W u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Akademia Piłkarska LG
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Akademia Piłkarska LG -3.5
Bramki: Resovia Rzeszów W -1.5
Porada Winner : Akademia Piłkarska LG
Akademia Piłkarska LG 50%
Remis 50%
Resovia Rzeszów W 0%

Porównanie drużyn

Akademia Piłkarska LG
Akademia Piłkarska LG
vs
Resovia Rzeszów W
Resovia Rzeszów W
75% Forma 25%
80% Atak 20%
68% Obrona 32%
95% Rozkład Poissona 5%
100% Bezpośrednie starcia 0%
80% Bramki 20%
79.6% Łącznie 20.4%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Akademia Piłkarska LG

Forma 20%
Atak 24%
Obrona 41%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
P R P W W P P W P P W W R P P P W P

Resovia Rzeszów W

Forma 7%
Atak 6%
Obrona 0%
Bramki strzelone 1 średnio 0.2
Bramki stracone 21 średnio 4.2
Forma w lidze
R P P P P P P R R P P R P P P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Akademia Piłkarska LG - Resovia Rzeszów W?
Według predykcji wygra Akademia Piłkarska LG. Szanse: Akademia Piłkarska LG 50% / Remis 50% / Resovia Rzeszów W 0%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Akademia Piłkarska LG - Resovia Rzeszów W?
Winner : Akademia Piłkarska LG