Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Al Ain - Al Urooba - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
21. kolejka
Stadion
Hazza Bin Zayed Stadium
Miasto
Al Ain

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Al Ain — wygrane
2 Remisy
0 Al Urooba — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
8:6
Średnia goli
4.67
Powyżej 2,5 gola
2 (67%)
Obie drużyny strzeliły
3 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Al Ain
3
Bez porażki — Al Urooba
0

Al Ain u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Al Urooba u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Al Ain
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Al Ain -3.5
Bramki: Al Urooba -1.5
Porada Winner : Al Ain
Al Ain 45%
Remis 45%
Al Urooba 10%

Porównanie drużyn

Al Ain
Al Ain
vs
Al Urooba
Al Urooba
57% Forma 43%
67% Atak 33%
56% Obrona 44%
94% Rozkład Poissona 6%
71% Bezpośrednie starcia 29%
57% Bramki 43%
67.0% Łącznie 33.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Al Ain

Forma 27%
Atak 38%
Obrona 56%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W R W P R W W R W R P P W R W W P P P R

Al Urooba

Forma 20%
Atak 19%
Obrona 44%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
P P P P P W P P P P P P P P P P P P P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Al Ain - Al Urooba?
Według predykcji wygra Al Ain. Szanse: Al Ain 45% / Remis 45% / Al Urooba 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Al Ain - Al Urooba?
Winner : Al Ain