Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Al Minaa Basra - Al Kahrabaa - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
30. kolejka
Stadion
Al Minaa Olympic Stadium
Miasto
Basra

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Al Minaa Basra — wygrane
3 Remisy
4 Al Kahrabaa — wygrane
Mecze
8
Bilans bramek
12:16
Średnia goli
3.5
Powyżej 2,5 gola
7 (88%)
Obie drużyny strzeliły
7 (88%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Al Minaa Basra
0
Bez porażki — Al Kahrabaa
3

Al Minaa Basra u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek

Al Kahrabaa u siebie: 2 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Al Kahrabaa
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Al Minaa Basra -1.5
Bramki: Al Kahrabaa -1.5
Porada Combo Double chance : draw or Al Kahrabaa and -3.5 goals
Al Minaa Basra 10%
Remis 45%
Al Kahrabaa 45%

Porównanie drużyn

Al Minaa Basra
Al Minaa Basra
vs
Al Kahrabaa
Al Kahrabaa
44% Forma 56%
40% Atak 60%
57% Obrona 43%
63% Rozkład Poissona 37%
29% Bezpośrednie starcia 71%
44% Bramki 56%
46.2% Łącznie 53.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Al Minaa Basra

Forma 47%
Atak 57%
Obrona 57%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
W P P P W P R R W R R W P W P R P P P P R P W R W P P W

Al Kahrabaa

Forma 60%
Atak 86%
Obrona 43%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
R R W R W W P R R P P R P W P P W R R P W P R R W P W P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Al Minaa Basra - Al Kahrabaa?
Według predykcji wygra Al Kahrabaa. Szanse: Al Minaa Basra 10% / Remis 45% / Al Kahrabaa 45%.
Ile bramek padnie w meczu Al Minaa Basra - Al Kahrabaa?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Al Kahrabaa and -3.5 goals.