Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Alcione - Virtus Verona - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
18. kolejka
Stadion
Stadio Ernesto Breda
Miasto
Sesto San Giovanni

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Alcione — wygrane
1 Remisy
1 Virtus Verona — wygrane
Mecze
2
Bilans bramek
0:1
Średnia goli
0.5
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
1:2
Bez porażki — Alcione
0
Bez porażki — Virtus Verona
2

Alcione u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Virtus Verona u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Alcione
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Alcione -1.5
Bramki: Virtus Verona -1.5
Porada Combo Double chance : Alcione or draw and -3.5 goals
Alcione 45%
Remis 45%
Virtus Verona 10%

Porównanie drużyn

Alcione
Alcione
vs
Virtus Verona
Virtus Verona
67% Forma 33%
50% Atak 50%
67% Obrona 33%
60% Rozkład Poissona 40%
20% Bezpośrednie starcia 80%
0% Bramki 100%
52.8% Łącznie 47.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Alcione

Forma 40%
Atak 30%
Obrona 70%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
W P W R R W W P W P R W W P P W P

Virtus Verona

Forma 20%
Atak 30%
Obrona 40%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
R P W P R W R R P P R P P P R R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Alcione - Virtus Verona?
Według predykcji wygra Alcione. Szanse: Alcione 45% / Remis 45% / Virtus Verona 10%.
Ile bramek padnie w meczu Alcione - Virtus Verona?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Alcione or draw and -3.5 goals.