Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Alfreton Town - Leamington - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
29. kolejka
Stadion
The Impact Arena
Miasto
Alfreton, Derbyshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

7 Alfreton Town — wygrane
1 Remisy
1 Leamington — wygrane
Mecze
9
Bilans bramek
17:8
Średnia goli
2.78
Powyżej 2,5 gola
5 (56%)
Obie drużyny strzeliły
4 (44%)
Czyste konta
5:0
Bez porażki — Alfreton Town
6
Bez porażki — Leamington
1

Alfreton Town u siebie: 3 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Leamington u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 4 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Leamington
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Alfreton Town -1.5
Bramki: Leamington -1.5
Porada Combo Double chance : draw or Leamington and -3.5 goals
Alfreton Town 10%
Remis 45%
Leamington 45%

Porównanie drużyn

Alfreton Town
Alfreton Town
vs
Leamington
Leamington
22% Forma 78%
29% Atak 71%
27% Obrona 73%
54% Rozkład Poissona 46%
93% Bezpośrednie starcia 7%
73% Bramki 27%
49.7% Łącznie 50.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Alfreton Town

Forma 13%
Atak 13%
Obrona 50%
Bramki strzelone 2 średnio 0.4
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
P W R R W W R R W R W P W P W W P R W R W P P P P P W P W P P P P R P P R R P

Leamington

Forma 47%
Atak 31%
Obrona 81%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
P W R P W R R W W R P W R W P P P P P P W P W P W P P W W W R P R W W P R P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Alfreton Town - Leamington?
Według predykcji wygra Leamington. Szanse: Alfreton Town 10% / Remis 45% / Leamington 45%.
Ile bramek padnie w meczu Alfreton Town - Leamington?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Leamington and -3.5 goals.