Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Anagennisi Deryneia - Spartakos Kitiou - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
7. kolejka
Stadion
Gipedo Anagennisi Deryneias
Miasto
Derynias

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Anagennisi Deryneia — wygrane
2 Remisy
1 Spartakos Kitiou — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
3:5
Średnia goli
2.67
Powyżej 2,5 gola
2 (67%)
Obie drużyny strzeliły
2 (67%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Anagennisi Deryneia
0
Bez porażki — Spartakos Kitiou
3

Anagennisi Deryneia u siebie: 0 zwycięstw, 2 remisów, 1 porażek

Spartakos Kitiou u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Spartakos Kitiou
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Anagennisi Deryneia -2.5
Bramki: Spartakos Kitiou -2.5
Porada Combo Double chance : draw or Spartakos Kitiou and +1.5 goals
Anagennisi Deryneia 10%
Remis 45%
Spartakos Kitiou 45%

Porównanie drużyn

Anagennisi Deryneia
Anagennisi Deryneia
vs
Spartakos Kitiou
Spartakos Kitiou
36% Forma 64%
44% Atak 56%
47% Obrona 53%
53% Rozkład Poissona 47%
20% Bezpośrednie starcia 80%
30% Bramki 70%
38.3% Łącznie 61.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Anagennisi Deryneia

Forma 27%
Atak 38%
Obrona 52%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
R P R P R P P W W P W P P P P P R P P W P

Spartakos Kitiou

Forma 47%
Atak 48%
Obrona 57%
Bramki strzelone 10 średnio 2.0
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
P P P P W P W P W P W W P W P W P W R P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Anagennisi Deryneia - Spartakos Kitiou?
Według predykcji wygra Spartakos Kitiou. Szanse: Anagennisi Deryneia 10% / Remis 45% / Spartakos Kitiou 45%.
Ile bramek padnie w meczu Anagennisi Deryneia - Spartakos Kitiou?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Spartakos Kitiou and +1.5 goals.