Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Ansbach - Greuther Fürth II - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
29. kolejka
Stadion
Xaver-Bertsch-Sportpark
Miasto
Ansbach

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Ansbach — wygrane
2 Remisy
2 Greuther Fürth II — wygrane
Mecze
6
Bilans bramek
14:13
Średnia goli
4.5
Powyżej 2,5 gola
5 (83%)
Obie drużyny strzeliły
6 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Ansbach
3
Bez porażki — Greuther Fürth II
1

Ansbach u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Greuther Fürth II u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Greuther Fürth II
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Ansbach -2.5
Bramki: Greuther Fürth II -2.5
Porada Double chance : draw or Greuther Fürth II
Ansbach 10%
Remis 45%
Greuther Fürth II 45%

Porównanie drużyn

Ansbach
Ansbach
vs
Greuther Fürth II
Greuther Fürth II
38% Forma 62%
43% Atak 57%
55% Obrona 45%
46% Rozkład Poissona 54%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
47.0% Łącznie 53.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Ansbach

Forma 53%
Atak 53%
Obrona 71%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
P R W P R P R P R W P W R W R P R W R P W W W R R W P

Greuther Fürth II

Forma 87%
Atak 71%
Obrona 65%
Bramki strzelone 12 średnio 2.4
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P W W W R P P P W W W R R W P R R R W P P P R W R W W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Ansbach - Greuther Fürth II?
Według predykcji wygra Greuther Fürth II. Szanse: Ansbach 10% / Remis 45% / Greuther Fürth II 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Ansbach - Greuther Fürth II?
Double chance : draw or Greuther Fürth II