Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Ararat-Armenia II - Andranik - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
16. kolejka
Stadion
Yerevan Football Academy
Miasto
Yerevan

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Ararat-Armenia II — wygrane
0 Remisy
2 Andranik — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
5:5
Średnia goli
3.33
Powyżej 2,5 gola
1 (33%)
Obie drużyny strzeliły
1 (33%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Ararat-Armenia II
0
Bez porażki — Andranik
2

Ararat-Armenia II u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Andranik u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Andranik
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Ararat-Armenia II -1.5
Bramki: Andranik -1.5
Porada Double chance : draw or Andranik
Ararat-Armenia II 10%
Remis 45%
Andranik 45%

Porównanie drużyn

Ararat-Armenia II
Ararat-Armenia II
vs
Andranik
Andranik
0% Forma 100%
67% Atak 33%
46% Obrona 54%
35% Rozkład Poissona 65%
33% Bezpośrednie starcia 67%
50% Bramki 50%
46.2% Łącznie 53.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Ararat-Armenia II

Forma 0%
Atak 25%
Obrona 19%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 13 średnio 2.6
Forma w lidze
P P W W R W P P P P P P P P

Andranik

Forma 7%
Atak 13%
Obrona 31%
Bramki strzelone 2 średnio 0.4
Bramki stracone 11 średnio 2.2
Forma w lidze
P W R P W P W W P P P R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Ararat-Armenia II - Andranik?
Według predykcji wygra Andranik. Szanse: Ararat-Armenia II 10% / Remis 45% / Andranik 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Ararat-Armenia II - Andranik?
Double chance : draw or Andranik