Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Arda Kardzhali - Levski Sofia - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
14. kolejka
Sędzia
Dimitar Dimitrov, Bulgaria
Stadion
Arena Arda
Miasto
Kardzhali

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Arda Kardzhali — wygrane
6 Remisy
7 Levski Sofia — wygrane
Mecze
15
Bilans bramek
10:22
Średnia goli
2.13
Powyżej 2,5 gola
6 (40%)
Obie drużyny strzeliły
7 (47%)
Czyste konta
4:7
Bez porażki — Arda Kardzhali
2
Bez porażki — Levski Sofia
10

Arda Kardzhali u siebie: 0 zwycięstw, 4 remisów, 2 porażek

Levski Sofia u siebie: 5 zwycięstw, 2 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Levski Sofia
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Arda Kardzhali -1.5
Bramki: Levski Sofia -2.5
Porada Combo Double chance : draw or Levski Sofia and -3.5 goals
Arda Kardzhali 0%
Remis 50%
Levski Sofia 50%

Porównanie drużyn

Arda Kardzhali
Arda Kardzhali
vs
Levski Sofia
Levski Sofia
25% Forma 75%
23% Atak 77%
38% Obrona 63%
17% Rozkład Poissona 83%
25% Bezpośrednie starcia 75%
30% Bramki 70%
26.3% Łącznie 73.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Arda Kardzhali

Forma 27%
Atak 14%
Obrona 76%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
P R W R P R P W P P W P R

Levski Sofia

Forma 80%
Atak 48%
Obrona 86%
Bramki strzelone 10 średnio 2.0
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
W W W W R W W R P W W W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Arda Kardzhali - Levski Sofia?
Według predykcji wygra Levski Sofia. Szanse: Arda Kardzhali 0% / Remis 50% / Levski Sofia 50%.
Ile bramek padnie w meczu Arda Kardzhali - Levski Sofia?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Levski Sofia and -3.5 goals.