Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Aris - Apollon Limassol - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Sędzia
Constantinos Fellas, Cyprus
Stadion
Alphamega Stadium
Miasto
Kolossi

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

8 Aris — wygrane
3 Remisy
5 Apollon Limassol — wygrane
Mecze
16
Bilans bramek
20:21
Średnia goli
2.56
Powyżej 2,5 gola
7 (44%)
Obie drużyny strzeliły
7 (44%)
Czyste konta
6:4
Bez porażki — Aris
4
Bez porażki — Apollon Limassol
0

Aris u siebie: 3 zwycięstw, 1 remisów, 3 porażek

Apollon Limassol u siebie: 2 zwycięstw, 2 remisów, 5 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Aris
Zwycięzca czy remis? Tak
Porada Double chance : Aris or draw
Aris 50%
Remis 50%
Apollon Limassol 0%

Porównanie drużyn

Aris
Aris
vs
Apollon Limassol
Apollon Limassol
0% Forma 0%
0% Atak 0%
0% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
85% Bezpośrednie starcia 15%
64% Bramki 36%
74.5% Łącznie 25.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Aris

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

Apollon Limassol

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Aris - Apollon Limassol?
Według predykcji wygra Aris. Szanse: Aris 50% / Remis 50% / Apollon Limassol 0%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Aris - Apollon Limassol?
Double chance : Aris or draw