Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Artsakh - FC Urartu - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Stadion
Kotaik Stadium
Miasto
Abovyan

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

8 Artsakh — wygrane
9 Remisy
9 FC Urartu — wygrane
Mecze
26
Bilans bramek
26:31
Średnia goli
2.19
Powyżej 2,5 gola
9 (35%)
Obie drużyny strzeliły
11 (42%)
Czyste konta
9:8
Bez porażki — Artsakh
2
Bez porażki — FC Urartu
1

Artsakh u siebie: 4 zwycięstw, 6 remisów, 2 porażek

FC Urartu u siebie: 7 zwycięstw, 3 remisów, 4 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca FC Noah
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Artsakh -2.5
Bramki: FC Urartu -2.5
Porada Double chance : FC Noah or draw
Artsakh 45%
Remis 45%
FC Urartu 10%

Porównanie drużyn

Artsakh
Artsakh
vs
FC Urartu
FC Urartu
52% Forma 48%
45% Atak 55%
50% Obrona 50%
52% Rozkład Poissona 48%
62% Bezpośrednie starcia 38%
54% Bramki 46%
52.5% Łącznie 47.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Artsakh

Forma 73%
Atak 64%
Obrona 71%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
W W P W R W W R

FC Urartu

Forma 67%
Atak 79%
Obrona 71%
Bramki strzelone 11 średnio 2.2
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
R W W P W P W W R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Artsakh - FC Urartu?
Według predykcji wygra FC Noah. Szanse: Artsakh 45% / Remis 45% / FC Urartu 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Artsakh - FC Urartu?
Double chance : FC Noah or draw