Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Ashdod - Maccabi Netanya - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
25. kolejka
Stadion
Yud-Alef Stadium
Miasto
Ashdod

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

6 Ashdod — wygrane
4 Remisy
11 Maccabi Netanya — wygrane
Mecze
21
Bilans bramek
28:40
Średnia goli
3.24
Powyżej 2,5 gola
13 (62%)
Obie drużyny strzeliły
9 (43%)
Czyste konta
5:9
Bez porażki — Ashdod
1
Bez porażki — Maccabi Netanya
7

Ashdod u siebie: 2 zwycięstw, 2 remisów, 6 porażek

Maccabi Netanya u siebie: 5 zwycięstw, 2 remisów, 4 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Maccabi Netanya
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Ashdod -2.5
Bramki: Maccabi Netanya -2.5
Porada Double chance : draw or Maccabi Netanya
Ashdod 10%
Remis 45%
Maccabi Netanya 45%

Porównanie drużyn

Ashdod
Ashdod
vs
Maccabi Netanya
Maccabi Netanya
29% Forma 71%
47% Atak 53%
38% Obrona 62%
37% Rozkład Poissona 63%
15% Bezpośrednie starcia 85%
17% Bramki 83%
30.5% Łącznie 69.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Ashdod

Forma 33%
Atak 53%
Obrona 47%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
P W R P W P P R P P W R P P P P P R P R R P W P

Maccabi Netanya

Forma 80%
Atak 60%
Obrona 67%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
P P P W P P R P W P P R W W P W W W P W W W W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Ashdod - Maccabi Netanya?
Według predykcji wygra Maccabi Netanya. Szanse: Ashdod 10% / Remis 45% / Maccabi Netanya 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Ashdod - Maccabi Netanya?
Double chance : draw or Maccabi Netanya