Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

ASIL Lysi - Akritas - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
7. kolejka
Stadion
Gipedo Olympias Lympion
Miasto
Lympia

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

5 ASIL Lysi — wygrane
2 Remisy
2 Akritas — wygrane
Mecze
9
Bilans bramek
10:9
Średnia goli
2.11
Powyżej 2,5 gola
3 (33%)
Obie drużyny strzeliły
2 (22%)
Czyste konta
5:3
Bez porażki — ASIL Lysi
0
Bez porażki — Akritas
1

ASIL Lysi u siebie: 3 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Akritas u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Akritas
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: ASIL Lysi -2.5
Bramki: Akritas -2.5
Porada Double chance : draw or Akritas
ASIL Lysi 10%
Remis 45%
Akritas 45%

Porównanie drużyn

ASIL Lysi
ASIL Lysi
vs
Akritas
Akritas
33% Forma 67%
47% Atak 53%
33% Obrona 67%
58% Rozkład Poissona 42%
50% Bezpośrednie starcia 50%
33% Bramki 67%
42.3% Łącznie 57.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

ASIL Lysi

Forma 40%
Atak 41%
Obrona 41%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
W P P W W R R W W W P P R W R P P P W W P

Akritas

Forma 80%
Atak 47%
Obrona 71%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
W W P P R W R R W W W P W P W W P W W W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz ASIL Lysi - Akritas?
Według predykcji wygra Akritas. Szanse: ASIL Lysi 10% / Remis 45% / Akritas 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz ASIL Lysi - Akritas?
Double chance : draw or Akritas