Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

ASV Neumarkt - Ingolstadt II - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Sportanlage Neumarkt - Platz 1
Miasto
Neumarkt in der Oberpfalz

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 ASV Neumarkt — wygrane
1 Remisy
2 Ingolstadt II — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
5:7
Średnia goli
3
Powyżej 2,5 gola
2 (50%)
Obie drużyny strzeliły
2 (50%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — ASV Neumarkt
0
Bez porażki — Ingolstadt II
1

ASV Neumarkt u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Ingolstadt II u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Ingolstadt II
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: ASV Neumarkt -3.5
Bramki: Ingolstadt II -1.5
Porada Double chance : draw or Ingolstadt II
ASV Neumarkt 10%
Remis 45%
Ingolstadt II 45%

Porównanie drużyn

ASV Neumarkt
ASV Neumarkt
vs
Ingolstadt II
Ingolstadt II
50% Forma 50%
73% Atak 27%
36% Obrona 64%
0% Rozkład Poissona 0%
36% Bezpośrednie starcia 64%
42% Bramki 58%
47.4% Łącznie 52.6%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

ASV Neumarkt

Forma 44%
Atak 67%
Obrona 42%
Bramki strzelone 8 średnio 2.7
Bramki stracone 7 średnio 2.3
Forma w lidze
P R W

Ingolstadt II

Forma 44%
Atak 25%
Obrona 67%
Bramki strzelone 3 średnio 1.0
Bramki stracone 4 średnio 1.3
Forma w lidze
P R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz ASV Neumarkt - Ingolstadt II?
Według predykcji wygra Ingolstadt II. Szanse: ASV Neumarkt 10% / Remis 45% / Ingolstadt II 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz ASV Neumarkt - Ingolstadt II?
Double chance : draw or Ingolstadt II