Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Athletic Club II - Amorebieta - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
Instalaciones de Lezama Campo 2
Miasto
Lezama

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Athletic Club II — wygrane
2 Remisy
2 Amorebieta — wygrane
Mecze
7
Bilans bramek
11:11
Średnia goli
3.14
Powyżej 2,5 gola
5 (71%)
Obie drużyny strzeliły
4 (57%)
Czyste konta
2:2
Bez porażki — Athletic Club II
2
Bez porażki — Amorebieta
0

Athletic Club II u siebie: 1 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek

Amorebieta u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Athletic Club II
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Athletic Club II -2.5
Bramki: Amorebieta -1.5
Porada Double chance : Athletic Club II or draw
Athletic Club II 45%
Remis 45%
Amorebieta 10%

Porównanie drużyn

Athletic Club II
Athletic Club II
vs
Amorebieta
Amorebieta
57% Forma 43%
63% Atak 38%
45% Obrona 55%
69% Rozkład Poissona 31%
71% Bezpośrednie starcia 29%
54% Bramki 46%
59.8% Łącznie 40.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Athletic Club II

Forma 27%
Atak 63%
Obrona 25%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
W P R P P P W R W P P P P W W P R R P W W W W W R W P R R R R

Amorebieta

Forma 20%
Atak 38%
Obrona 38%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
P R P R W P P P R P R R W P W P R P P R R W P W P W P R R R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Athletic Club II - Amorebieta?
Według predykcji wygra Athletic Club II. Szanse: Athletic Club II 45% / Remis 45% / Amorebieta 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Athletic Club II - Amorebieta?
Double chance : Athletic Club II or draw