Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
29.08.2025
0:4
Koniec
Admira Wacker
Admira Wacker

Austria Klagenfurt - Admira Wacker - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
5. kolejka
Sędzia
Achim Untergasser, Austria
Stadion
28 Black Arena
Miasto
Klagenfurt am Wörthersee

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Austria Klagenfurt — wygrane
1 Remisy
1 Admira Wacker — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
5:7
Średnia goli
4
Powyżej 2,5 gola
2 (67%)
Obie drużyny strzeliły
1 (33%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Austria Klagenfurt
1
Bez porażki — Admira Wacker
2

Austria Klagenfurt u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Admira Wacker u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Admira Wacker
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Austria Klagenfurt -2.5
Bramki: Admira Wacker -2.5
Porada Double chance : draw or Admira Wacker
Austria Klagenfurt 10%
Remis 45%
Admira Wacker 45%

Porównanie drużyn

Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
vs
Admira Wacker
Admira Wacker
53% Forma 47%
54% Atak 46%
38% Obrona 63%
26% Rozkład Poissona 74%
50% Bezpośrednie starcia 50%
42% Bramki 58%
43.8% Łącznie 56.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Austria Klagenfurt

Forma 75%
Atak 58%
Obrona 58%
Bramki strzelone 7 średnio 1.8
Bramki stracone 5 średnio 1.3
Forma w lidze
W P W W

Admira Wacker

Forma 67%
Atak 50%
Obrona 75%
Bramki strzelone 6 średnio 1.5
Bramki stracone 3 średnio 0.8
Forma w lidze
W R R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Austria Klagenfurt - Admira Wacker?
Według predykcji wygra Admira Wacker. Szanse: Austria Klagenfurt 10% / Remis 45% / Admira Wacker 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Austria Klagenfurt - Admira Wacker?
Double chance : draw or Admira Wacker