Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

BFC Dynamo - Rot-weiss Erfurt - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Sportforum Hohenschönhausen
Miasto
Berlin

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 BFC Dynamo — wygrane
2 Remisy
3 Rot-weiss Erfurt — wygrane
Mecze
6
Bilans bramek
8:15
Średnia goli
3.83
Powyżej 2,5 gola
5 (83%)
Obie drużyny strzeliły
6 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — BFC Dynamo
0
Bez porażki — Rot-weiss Erfurt
4

BFC Dynamo u siebie: 1 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek

Rot-weiss Erfurt u siebie: 3 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca FC Rot-Weiß Erfurt
Zwycięzca czy remis? Nie
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Rot-weiss Erfurt -2.5
Porada Combo Winner : FC Rot-Weiß Erfurt and -3.5 goals
BFC Dynamo 10%
Remis 45%
Rot-weiss Erfurt 45%

Porównanie drużyn

BFC Dynamo
BFC Dynamo
vs
Rot-weiss Erfurt
Rot-weiss Erfurt
0% Forma 100%
0% Atak 100%
50% Obrona 50%
0% Rozkład Poissona 0%
38% Bezpośrednie starcia 62%
39% Bramki 61%
42.3% Łącznie 57.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

BFC Dynamo

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 93%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 1 średnio 1.0
Forma w lidze
P

Rot-weiss Erfurt

Forma 100%
Atak 14%
Obrona 93%
Bramki strzelone 2 średnio 2.0
Bramki stracone 1 średnio 1.0
Forma w lidze
W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz BFC Dynamo - Rot-weiss Erfurt?
Według predykcji wygra FC Rot-Weiß Erfurt. Szanse: BFC Dynamo 10% / Remis 45% / Rot-weiss Erfurt 45%.
Ile bramek padnie w meczu BFC Dynamo - Rot-weiss Erfurt?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Winner : FC Rot-Weiß Erfurt and -3.5 goals.