Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Blagnac - Bassin d'Arcachon Sud - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Stadion
Complexe sportif d'Andromède
Miasto
Blagnac

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Blagnac — wygrane
0 Remisy
0 Bassin d'Arcachon Sud — wygrane
Mecze
0
Bilans bramek
0:0
Średnia goli
0
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Blagnac
0
Bez porażki — Bassin d'Arcachon Sud
0

Blagnac u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Bassin d'Arcachon Sud u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Bassin d'Arcachon Sud
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Blagnac -1.5
Bramki: Bassin d'Arcachon Sud -2.5
Porada Double chance : draw or Bassin d'Arcachon Sud
Blagnac 10%
Remis 45%
Bassin d'Arcachon Sud 45%

Porównanie drużyn

Blagnac
Blagnac
vs
Bassin d'Arcachon Sud
Bassin d'Arcachon Sud
43% Forma 57%
20% Atak 80%
50% Obrona 50%
0% Rozkład Poissona 0%
20% Bezpośrednie starcia 80%
0% Bramki 100%
33.3% Łącznie 66.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Blagnac

Forma 50%
Atak 8%
Obrona 85%
Bramki strzelone 1 średnio 0.5
Bramki stracone 2 średnio 1.0
Forma w lidze
P W

Bassin d'Arcachon Sud

Forma 67%
Atak 31%
Obrona 85%
Bramki strzelone 4 średnio 2.0
Bramki stracone 2 średnio 1.0
Forma w lidze
R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Blagnac - Bassin d'Arcachon Sud?
Według predykcji wygra Bassin d'Arcachon Sud. Szanse: Blagnac 10% / Remis 45% / Bassin d'Arcachon Sud 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Blagnac - Bassin d'Arcachon Sud?
Double chance : draw or Bassin d'Arcachon Sud