Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Blauw Geel - Meerssen - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
30. kolejka
Stadion
Prins Willem Alexander Sportpark
Miasto
Veghel

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Blauw Geel — wygrane
1 Remisy
1 Meerssen — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
3:4
Średnia goli
2.33
Powyżej 2,5 gola
2 (67%)
Obie drużyny strzeliły
2 (67%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Blauw Geel
0
Bez porażki — Meerssen
1

Blauw Geel u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Meerssen u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Blauw Geel
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Blauw Geel -2.5
Bramki: Meerssen -2.5
Porada Double chance : Blauw Geel or draw
Blauw Geel 45%
Remis 45%
Meerssen 10%

Porównanie drużyn

Blauw Geel
Blauw Geel
vs
Meerssen
Meerssen
57% Forma 43%
47% Atak 53%
58% Obrona 42%
67% Rozkład Poissona 33%
50% Bezpośrednie starcia 50%
43% Bramki 57%
53.7% Łącznie 46.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Blauw Geel

Forma 53%
Atak 58%
Obrona 58%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
R W W R W W W W W W P W P W W P R P W P W P R W R W W P R

Meerssen

Forma 40%
Atak 67%
Obrona 42%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
R R W W P R P P W R P P W W W R R W W P W P W P P W P W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Blauw Geel - Meerssen?
Według predykcji wygra Blauw Geel. Szanse: Blauw Geel 45% / Remis 45% / Meerssen 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Blauw Geel - Meerssen?
Double chance : Blauw Geel or draw