Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Boavista SC - Pouso Alegre - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
Estádio Elcyr Resende de Mendonça
Miasto
Saquarema, Rio de Janeiro

Ostatnie mecze i forma

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Pouso Alegre
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +2.5 bramek
Bramki: Boavista SC -3.5
Bramki: Pouso Alegre -4.5
Porada Combo Double chance : draw or Pouso Alegre and +2.5 goals
Boavista SC 10%
Remis 45%
Pouso Alegre 45%

Porównanie drużyn

Boavista SC
Boavista SC
vs
Pouso Alegre
Pouso Alegre
20% Forma 80%
33% Atak 67%
43% Obrona 57%
34% Rozkład Poissona 66%
0% Bezpośrednie starcia 0%
0% Bramki 0%
32.5% Łącznie 67.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Boavista SC

Forma 17%
Atak 25%
Obrona 50%
Bramki strzelone 2 średnio 1.0
Bramki stracone 4 średnio 2.0
Forma w lidze
R P

Pouso Alegre

Forma 67%
Atak 50%
Obrona 63%
Bramki strzelone 4 średnio 2.0
Bramki stracone 3 średnio 1.5
Forma w lidze
W R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Boavista SC - Pouso Alegre?
Według predykcji wygra Pouso Alegre. Szanse: Boavista SC 10% / Remis 45% / Pouso Alegre 45%.
Ile bramek padnie w meczu Boavista SC - Pouso Alegre?
Predykcja sugeruje powyżej 2.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Pouso Alegre and +2.5 goals.