Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Bocholt - Berg en Dal - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
24. kolejka
Stadion
Axor Arena
Miasto
Bocholt

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Bocholt — wygrane
0 Remisy
0 Berg en Dal — wygrane
Mecze
0
Bilans bramek
0:0
Średnia goli
0
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Bocholt
0
Bez porażki — Berg en Dal
0

Bocholt u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Berg en Dal u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Berg en Dal
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Bocholt -3.5
Bramki: Berg en Dal -2.5
Porada Double chance : draw or Berg en Dal
Bocholt 10%
Remis 45%
Berg en Dal 45%

Porównanie drużyn

Bocholt
Bocholt
vs
Berg en Dal
Berg en Dal
38% Forma 63%
50% Atak 50%
31% Obrona 69%
63% Rozkład Poissona 37%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
47.0% Łącznie 53.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Bocholt

Forma 40%
Atak 64%
Obrona 36%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
P W R R W R P W W P R W P R R R P P P W W P P

Berg en Dal

Forma 67%
Atak 64%
Obrona 71%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P P P R W P R P P P W W P R W W P W W P W R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Bocholt - Berg en Dal?
Według predykcji wygra Berg en Dal. Szanse: Bocholt 10% / Remis 45% / Berg en Dal 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Bocholt - Berg en Dal?
Double chance : draw or Berg en Dal