Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Böljan - Västra Frölunda - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
14. kolejka
Stadion
Falkenbergs IP
Miasto
Falkenberg

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Böljan — wygrane
0 Remisy
1 Västra Frölunda — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
2:3
Średnia goli
5
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Böljan
0
Bez porażki — Västra Frölunda
1

Böljan u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Västra Frölunda u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Västra Frölunda
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Böljan -2.5
Bramki: Västra Frölunda -2.5
Porada Combo Double chance : draw or Västra Frölunda and +1.5 goals
Böljan 10%
Remis 45%
Västra Frölunda 45%

Porównanie drużyn

Böljan
Böljan
vs
Västra Frölunda
Västra Frölunda
44% Forma 56%
53% Atak 47%
38% Obrona 62%
30% Rozkład Poissona 70%
0% Bezpośrednie starcia 100%
40% Bramki 60%
41.0% Łącznie 59.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Böljan

Forma 27%
Atak 44%
Obrona 11%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 16 średnio 3.2
Forma w lidze
P P R P R P W P P R P W P

Västra Frölunda

Forma 33%
Atak 39%
Obrona 44%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
P W P W P P W W R W R P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Böljan - Västra Frölunda?
Według predykcji wygra Västra Frölunda. Szanse: Böljan 10% / Remis 45% / Västra Frölunda 45%.
Ile bramek padnie w meczu Böljan - Västra Frölunda?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Västra Frölunda and +1.5 goals.