Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Botev Plovdiv - CSKA Sofia - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Sędzia
Krasen Georgiev, Bulgaria
Stadion
Stadion Hristo Botev
Miasto
Plovdiv

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

6 Botev Plovdiv — wygrane
4 Remisy
13 CSKA Sofia — wygrane
Mecze
23
Bilans bramek
20:33
Średnia goli
2.3
Powyżej 2,5 gola
10 (43%)
Obie drużyny strzeliły
7 (30%)
Czyste konta
8:11
Bez porażki — Botev Plovdiv
0
Bez porażki — CSKA Sofia
1

Botev Plovdiv u siebie: 4 zwycięstw, 2 remisów, 5 porażek

CSKA Sofia u siebie: 8 zwycięstw, 2 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca CSKA Sofia
Zwycięzca czy remis? Tak
Porada Double chance : draw or CSKA Sofia
Botev Plovdiv 0%
Remis 50%
CSKA Sofia 50%

Porównanie drużyn

Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
vs
CSKA Sofia
CSKA Sofia
0% Forma 0%
0% Atak 0%
0% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
40% Bezpośrednie starcia 60%
23% Bramki 77%
31.5% Łącznie 68.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Botev Plovdiv

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

CSKA Sofia

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Botev Plovdiv - CSKA Sofia?
Według predykcji wygra CSKA Sofia. Szanse: Botev Plovdiv 0% / Remis 50% / CSKA Sofia 50%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Botev Plovdiv - CSKA Sofia?
Double chance : draw or CSKA Sofia